foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

master class foto team 06

GL88

Jeśli ciekawi Cię świat kobiecej fotografii portretowej to   foto-team.pl zaprasza na warsztaty z mistrzem nastrojowej fotografii, berlińskim artystą Gregor'em Laubsch'em.  To już nasze kolejne spotkanie, niezmiernie miło jest znów gościć Gregora na naszych warsztatach. Tematem będzie "Portret Kobiety". Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w fotografii portretowej,wykonywanej cyfrowo i w tradycyjny sposób na błonie światłoczułej. Dowiedzieć się w jaki sposób Greg pracuje z modelką i światłem, jakich metod używa tworząc swoje niesamowite, nastrojowe portrety. Nie ma znaczenia poziom zaawansowania - wystarczy, że swobodnie posługujesz się swoim aparatem i jego ustawienia nie stanowią dla Ciebie problemu. Gregor podzieli się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem w fotografii cyfrowej i analogowej, pokaże sprzęt jakiego używa ( Rolleiflex, Haselblad, Pentax i nie tylko ). Dowiemy się również co jest dla niego ważne w fotografii portretowej, dlaczego używa ciągle filmów światłoczułych i tradycyjnych aparatów analogowych. Poznamy jego receptę na wyjątkowe, klimatyczne czarnobiele, delikatnie poddkreślające urodę i zmysłowość kobiety. Zajęcia odbędą się w naszym studio, będziemy korzystać ze światla z wielkich okien i zobaczymy również jak można wykorzystać oświetlenie studyjne.                                       

Pozować nam będzie piękna wystylizowana modelka lub dwie jeśli grupa będzie liczyła 8 osób. Dla uczestników przygotujemy odpowiednie umowy, pozwalające na udostępnianie wizerunku modelki/ek. Fotografia analogowa żyje i ma się świetnie. Poznaj z nami ten wyjątkowy klimat i rozwiń skrzydła swojego hobby.

 

Ramowy program zajęć:
Sobota:
10.00 - Zaczynamy. Przedstawieni twórczości prowadzącego i poznanie się grupy. Omówienie planu dnia 
11.00 - Sesje zdjęciowa. Każdy uczestnik ma swój czas z modelką pod okiem Gregora. 
15.00 - Lunch
15.30 - Sesje zdjęciowe.
17.00 - Podsumowanie i omówienie aspektu obróbki oraz sprzętu.
18.00 - Zakończenie zajęć i wręczenie certyfikatow.

 

Uczestnicy warsztatów otrzymają kupony na 50% rabatu na kalibrację monitora oraz zniżkę na wydruki fotografii.


Portret Kobiety 10 lipca 2021

Ilość uczestników: 6-8 osób.
Prowadzący: Gregor Laubsch
Czas trwania: Sobota (10.00-18.00) 
Miejsce: Studio foto-team.pl Wojska Polskiego 5/1 Szczecin.
W cenie: Kawa, herbata, zimne napoje oraz lunch.
Uczestnik powinien posiadać: Aparat analogowy z obiektywem portretowym. Może być dodatkowo aparat cyfrowy. Maseczka na czas zajęć.
Koszt warsztatów: 699 PLN (zawiera 23% VAT)

Wypełnij zgłoszenie na warsztaty po prawej stronie ->
Kup jako prezent

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...