foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

foto-team.pl foto.Rafał BorowskiZapraszamy Cię na cudowny weekend z fotografią w pięknym Mariańskim Młynie. Dziewiaty Plener Zachodniopomorski to twórcze spotkanie fotografów, modelek, wizażystek, stylistek - wszystkich tworzących i dzielących się swoją pasją do fotografii. Tematem przewodnim spotkania będzie "Fotografia portretowa i akt".  Plener odbędzie się w malowniczym otoczeniu  Młyna, pełnym ciekawego światła i zakamarków. W  otoczeniu pięknej zieleni i z własnym dojsciem do jeziora  (możliwe sesje w wodzie jeśłi pogoda dopisze). Mamy miejsca dla 10-14 fotografów i 5-7 modelek. Będzie też profesjonalny wizaż i stylistka, która pomoże Wam w przygotowaniach modelki do sesji. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią dobrą atmosferę, lubią i potrafią pracować w grupie i mają poczucie humoru :). Należy pamiętać, że plener to nie warsztaty i pracujemy samodzielnie w grupach, dzieląc się jedna swoją wiedzą i pasją z uczestnikami pleneru. Gwarantujemy świetne, doświadczone modelki, profesjonalny wizaż, stylistkę oraz to, że będziecie mogli kreatywnie pracować w 2 osobowych grupach z modelkami. Zadowolenie i dobrą organizację gwarantuje ekipa foto-team.pl.                      
  

GL88

Jeśli ciekawi Cię świat kobiecej fotografii portretowej to   foto-team.pl zaprasza na warsztaty z mistrzem nastrojowej fotografii, berlińskim artystą Gregor'em Laubsch'em.  To już nasze kolejne spotkanie, niezmiernie miło jest znów gościć Gregora na naszych warsztatach. Tematem będzie "Portret Kobiety". Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w fotografii portretowej,wykonywanej cyfrowo i w tradycyjny sposób na błonie światłoczułej. Dowiedzieć się w jaki sposób Greg pracuje z modelką i światłem, jakich metod używa tworząc swoje niesamowite, nastrojowe portrety. Nie ma znaczenia poziom zaawansowania - wystarczy, że swobodnie posługujesz się swoim aparatem i jego ustawienia nie stanowią dla Ciebie problemu. Gregor podzieli się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem w fotografii cyfrowej i analogowej, pokaże sprzęt jakiego używa ( Rolleiflex, Haselblad, Pentax i nie tylko ). Dowiemy się również co jest dla niego ważne w fotografii portretowej, dlaczego używa ciągle filmów światłoczułych i tradycyjnych aparatów analogowych. Poznamy jego receptę na wyjątkowe, klimatyczne czarnobiele, delikatnie poddkreślające urodę i zmysłowość kobiety. Zajęcia odbędą się w naszym studio, będziemy korzystać ze światla z wielkich okien i zobaczymy również jak można wykorzystać oświetlenie studyjne.                                       

457384 479054545517143 97187356 o

4 lipca zapraszamy Was na kolejną już edycję rewelacyjnych warsztatów z Martą Ciosek, które zbierają niezmiennie rewelacyjne opinie wśród naszych uczestników. Powitamy Was w baśniowym świecie fotografii Voodicy. Tam gdzie często gra kolorów przeplata się z mrocznymi stylizacjami a doskonałe kadry randkują z Photoshopem. Tym razem spotykamy się w malowniczych plenerach wokół Jeziora Głębokie. Będziemy mieli okazję poznać sposób widzenia świata Marty oraz popracować z nią podczas tego spotkania. Do dyspozycji będziemy mieli profesjonalne modelki, wizażystkę oraz wspaniałe stylizacje, specjalnie na to spotkanie. Jeśli pogoda pozwoli to mamy również w planie sesję  "Ophelias Madness" czyli specjalność Marty - topienie modelki w praktyce :)
Poznamy kuchnię a zarazem fotograficzną ciemnię Voodicy. Zobaczycie w jaki sposób postprocessing sprawi, że Wasze zdjęcia nabiorą wreszcie „tego czegoś" , efektu którego tak poszukujemy. Dostaniecie akcje, dodatki, teksturki i inne wyjątkowe narzędzia których ona używa na co dzień.    

AAAzieniuZapraszamy Cię na intensywne warsztaty portretu w studio, podczas których poznasz fotografię oraz warsztat pracy Tomka Zienkiewicza. Tomek jest znanym, odnoszącym sukcesy fotografem, najbardziej kojarzonym z nurtem fotografii sensualnej. Jego piękne, pełne smaku i wspaniałego światła zdjęcia kobiet możemy podziwiać w wielu magazynach, na okładkach książek oraz pism.   UWAGA! NOWY TERMIN 16 STYCZNIA PONIEWAŻ ZAPEŁNILA SIĘ GRUPA NA 15.01.22. Jeśli zbierzemy grupę min. 6 osób szkolenie się odbędzie.          
Tomek odkryje nam tajniki swojej pracy ze światłem zastanym oraz błyskowym w studio. Dowiemy się jak za pomocą dostępnego w nim sprzętu, lamp, modyfikatorów i różnych trików tworzyć klimatyczne i zmysłowe portrety.Będzie też o wizji, stylu a także o "akrobatyce", czyli jak ułożyć modelkę by wyglądała najkorzystniej, oraz o "magii w portrecie", czyli jak wyciągnąć to wyjątkowe "coś" z fotografowanej osoby. Pozować będą dwie  piękne i zjawiskowe modelki, ktore będziemy fotografować przy świetle z okana oraz lamp studyjnych. Nie będą to zdjęcia buduarowe na leżąco lecz zmysłowe  portrety. Zapewniamy też profesjonalny wizaż i stylizację. 
W drugiej części warsztatów Tomek pokaże nam jak obrabia swoje zdjęcia, jakich metod używa aby uzyskać końcowy efekt postprodukcji.  Prosimy uczestników o zabranie maseczek higienicznych, zapewniamy środki dezynfekujące

ASAGAJ1Zapraszamy Cię na intensywne  dwudniowe warsztaty fotografii portretowej i postprodukcji podczas których poznasz warsztat pracy Sagaja.  Jego piękne, pełne smaku i ciekawego światła zdjęcia przyciągają uwagę i są bardzo rozpoznawalne. Warsztaty są skierowane do wszystkich interesujących się portretem fotografów, zarówno amatorów jak i zawodowców. Będziemy fotografować w naturalnym świetle w studio oraz w miejskim krajobrazie Szczecina, ucząc się jak wykorzystać światło naturalne.  Pozować będą dwie piękne, doświadczone modelki, nauczymy Was jak efektywnie współpracować z nimi na planie, przygotujemy dla Was komplet umów, dzięki ktorym będziecie potem mogli publikować zdjęcia. Poznacie też receptę na perfekcyjną obróbkę zdjęć w wyjątkowym stylu Sagaja. Zobaczycie jak pracować z modelką, zarówno tą doświadczoną i swobodnie czująca się przed obiektywem jak i tą, która ma mniejsze doświadczenie lub nie posiada go wcale. Jak fotografować w świetle dziennym, zastanym i jak to światło najlepiej wykorzystywać. Pozować będą nam dwie piękne modelki (przy grupie powyżej 6 osób). Będziecie mieli okazję fotografować pod okiem Sagaja w świetle naturalnym w studio oraz w plenerze.

BERNY

Zapraszamy Was na warsztaty fotografii portretowej z ikoną polskiej fotografii dziecięcej i portretowej Magdaleną Berny.
 Jej niesamowite i nastrojowe portrety stały się już pewnego rodzaju klasyką artystycznej fotografii nie tylko dziecięcej. Na na naszych warsztatach, które odbędą się w komfortowym Studio foto-team.pl będziecie mieli okazję poznać tajniki pracy Magdy a także popracować w plenerze miejskim Szczecina pod jej opieką.

ROJ43711

Jeśli chcesz poznać sprawdzoną receptę na udane sesje świąteczne to zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty! Pokażemy jak wykreować w studio wyjątkowy klimat! Jak poprzez właściwy dobór dekoracji, użycie odpowiedniego światła, perspektywy, obróbki i sprzętu fotograficznego pokazać radość i nastrój tak cenione przez Klientów. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, wymogiem jest tylko umiejętność obsługi swojego aparatu. Ukierunkowane są na fotografów rozpoczynających działalność w tej branży - pokażemy cale know how, które pozwoli Wam wystartować z sukcesem! Opowiemy w jaki sposób komercjalizować sesje świąteczne, jak posługiwać się wydajnymi sposobami na planowanie i organizację minisesji na których możecie skoncentrować się w sezonie listopadowo-grudniowym. Z powodzeniem wykorzystasz to w swojej działalności od razu po szkoleniu! Zajęcia odbędą się w doskonale wyposażonym i komfortowym studio foto-team.pl w Szczecinie. Opowiemy o organizacji i marketingu, będziemy wykonaywać sesje z małymi modelami na 3 przepięknych scenkach oraz pokażemy sprawdzone sposoby na obróbkę zdjęć świątecznych. Zajęcia poprowadzi doświadczony trener i fotograf Marcin Haczyk. Poznacie potrzebny sprzęt studyjny, rodzaje obiektywów, sprawdzone setupy oświetleniowe, najlepsze ustawienia aparatu oraz perspektywy. Zobaczycie jak poradzić sobie na planie a  później dostaniecie recepty na obróbkę ( bokehy, światełka, ustawienia Lightrooma i PS)

PODSTAWYPodstawy fotografii studyjnej to kurs dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego rodzaju zdjęciami lub bardzo chciałyby poznać zalety sztucznego oświetlenia. Potrzebna będzie podstawowa wiedza fotograficzna i  dobra znajomość swojego aparatu.Na naszym kursie dowiesz się jak samemu poradzić sobie w studio.Powiemy jaki  sprzęt skompletować na początek żeby móc bez problemu realizować swoje wizje i kreować własne światy. Jak fotografować rodzinę, skąd brać modelki i wizażystki czyli jak zacząć swoją przygodę z fotografią studyjną oraz portretową. Wiedzę zdobytą podczas kursu możemy wykorzystać potem również w plenerze.Pracując ze światłem w kontrolowanych warunkach studyjnych nauczymy sie rozpoznawać jego różne aspekty a co za tym idzie widzieć zdecydowanie więcej podczas pracy w świetle zastanym.                                

 

AAAPORTRET1111Warsztaty Portretu to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników fotografii na poziomie amatorskim i średnio zaawansowanym. Jeśli rozpocząłeś już swoją przygodę z  fotografią i chcesz rozwinąć swoje umiejętności, dowiedzieć się jak swobodnie pracować z drugą osobą przed obiektywem, wykorzystać różne rodzaje światła, tla, by uzyskać określony efekt to szkolenie jest dla Ciebie! Dowiesz się jak pokonać barierę w fotografowaniu ludzi, nauczysz się z nami odnajdywać emocje, budować klimat sesji, operować różnymi rodzajami światła (zastane-ciągłe i błyskowe) tak aby za pomocą prostych środków umieć osiągać piękne efekty.               
Zacznij z nami przygodę z fotografią portretową! Naucz się robić artystyczne zdjęcia swoim bliskim, to daje dużo radości i zadowolenia z realizacji swojej pasji. Podczas sesji, które będziemy realizować na warsztatach, pozować nam będą dwie piękne  modelki. Będziecie pracować pod okiem doświadczonego trenera, fotografa Marcina Haczyka fotografując modelki w świetle z okna oraz lamp błyskowych i światla ciąglego.  W drugiej części szkolenia poznacie efektywne i łatwe sposoby na cyfrową edycję zdjęć w  Lightroomie i Photoshopie.    

Zrzut ekranu 2018 10 26 20.52.15Adobe Lightroom to ogromnie popularny program, który może stanowić nie tylko podstawowe narzędzie cyfrowej obróbki ale także zarządzania zbiorami zdjęć fotografa. Zapraszamy Cię na  kurs, na którym poznasz środowisko pracy Lightroom'a, techniki i zasady obróbki fotografii. Nauczymy się wykorzystywać zalety plików RAW i zarządzać Twoją biblioteką zdjęć. Dowiesz się jak w szybkich krokach sprawić, że Twoje zdjęcie będzie w końcu wyglądało tak jak chciałeś. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, Podczas zajęć pod okiem trenera obrobisz swoje pierwsze zdjęcia i zobaczysz jak katalogowanie poprzez Lightroom ułatwia zarządzanie Twoją biblioteką zdjęć.

kursy foto team 02Sprawdzony  kurs dedykowany osobom zaczynającym swoją przygodę z fotografią i wszystkim, którzy   chcą w praktyce zapanować nad swoim aparatem i uzyskać lepsze efekty. Na pewno nie będziemy Cię uczyć historii fotografii i zanudzać skomplikowanymi teoriami ale obiecujemy, że Twoje zdjęcia będą odtąd znacznie lepsze. Pewnie wiele razy widziałeś fantastyczne kadry i w głowie powstawało dobre zdjęcie - niestety to co potem zobaczyłeś na swoim wyświetlaczu czy ekranie komputera w żadnym stopniu nie oddawało tego co widziałeś i tego co chciałeś pokazać. Kupiłeś wymarzoną lustrzankę, wydałeś spore pieniądze a Twoje zdjęcia nie są takie jak sobie wyobrażałeś?              
Kurs ze względow bezpieczeństwa odbędzie się w zmniejszonej grupie zapewniającej bezpieczny dystans. Zapewniamy maksymalną higienę i środki zabezpieczające. Wymagane maseczki.                           

photoshopcc

Kurs Photoshopa dla początkujących to kompleksowe wprowadzenie do świata edycji obrazu dla fotografów. Poznasz na nim środowisko pracy tego programu, podstawowe techniki i zasady obróbki zdjęć. Nazwy takie jak: warstwy, maski, krzywe i poziomy od tej pory kojarzyć Ci się będą z łatwym sposobem na korekcję Twoich fotografii. Skupimy się na narzędziach Photoshopa pomocnych fotografom. Nauczymy Cię poruszać w tym skomplikowanym programie i będą to solidne podstawy, dzięki którym rozpoczniesz przygodę z magicznym światem cyfrowej edycji. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, dużo poćwiczymy i nastawiamy się na maksimum prostoty przekazu. Jak zawsze u nas pozbędziesz się kompleksów i w miłej atmosferze ruszysz do przodu! Kurs prowadzi doświadczony fotograf - Marcin Haczyk.  Pomożemy Ci również w kwestiach kalibracji monitora czy doboru sprzętu komputerowego oraz fotograficznego, tak abyś uzyskiwał jak najlepsze efekty. Po kursie każdy z uczestników będzie umiał poradzić sobie z cyfrową korektą swojego zdjęcia w Photoshopie. Zajęcia odbędą się w naszym komfortowym studio w Szczecinie. 

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...