foto-team.pl - warsztaty fotograficzne Szczecin - logo

foto-team.pl - Warsztaty Portretu - średniozaawansowany 11. lipca 2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom weekendowych Warsztatów Portretu za kreatywne spotkanie. Poznawaliśmy tajniki światła w portrecie i sposoby na piękne ujęcia. Pozowala nam nasza piękna modelka Klaudia. Niebawem ogłosimy termin kolejnej edycji. Szczegóły jak zawsze na www.foto-team.pl https://www.instagram.com/kklaudia.sa/

 

foto-team.pl - Gosia Jurasz - Fotografia dziecięca malowana światłem - 27. marca 2021

Dziękujemy Gosi  Jurasz i wszystkim uczestnikom za kreatywne warsztaty portretu dziecięcego.

Fotografowaliśmy w studio korzystając ze światła z dużych okien a także w miejskiej scenerii Szczecina. Mieliśmy też okazję poznać sposób obróbki zdjęć Gosi, która w wyjątkowo malarski sposób podchodzi do edycji. Dziękujemy też naszej małej modelce Anastazji. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej? Fotografia dla początkujących - 6. marca 2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom marcowej edycji kursu "Lustrzanka i co dalej" Było trochę teorii sporo praktyki w jak zawsze miłej atmosferze! Pozdrawiamy! 
Serdecznie zapraszamy do rozwijania z nami swojej pasji i do udziału w specjalnie zaprojektowanych szkoleniach dla początkujących.

 

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej 13-02-2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom lutowej edycji kursu "Podstawy fotografii studyjnej" za kreatywne spotkanie. Poznawaliśmy sprzęt i techniki w jak zawsze miłej atmosferze! Do zdjęć pozowała nasza modelka Weronika Chabibudin. Pozdrawiamy! 🙂
Serdecznie zapraszamy do rozwijania z nami swojej pasji i udziału w specjalnie zaprojektowanych szkoleniach dla początkujących.

foto-team.pl - Gosia Jurasz - Fotografia dziecięca 27 marca 2021

Dziękujemy Gosi i wszystkim uczestnikom za kreatywne warsztaty portretu dziecięcego. Fotografowaliśmy w studio korzystając ze światła z dużych okien a także w miejskiej scenerii Szczecina. Mieliśmy też okazję poznać sposób obróbki zdjęć Gosi, która w wyjątkowo malarski sposób podchodzi do edycji. Dziękujemy też naszym małym modelkom. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy! Następne szkolenie z Gosia Jurasz Fotografia już w marcu.

foto-team.pl - Newborn Workshops - Karolina Piórkowska - 15.02.2020

Dziękujemy Karolinie Fotografia Karolina Piórkowska i wszystkim uczestnikom za wspaniałe, energetyczne i kreatywne spotkania z fotografią nowonarodzonych maluszków, czyli Newborn Workshops. Magia, to słowo ciśnie się na usta widząc w jaki sposób Karolina pokazała nam swój warsztat. Mieliśmy okazję poznać tajniki jej pracy na sesji, obróbki oraz sekrety efektywnego marketingu i komunikacji z Klientami. 

foto-team.pl - Gosia Jurasz - Fotografia dziecięca malowana światłem - 01.02.2020

Dziękujemy Gosi i wszystkim uczestnikom za kreatywne warsztaty portretu dziecięcego. Fotografowaliśmy w studio korzystając ze światła z dużych okien a także w miejskiej scenerii Szczecina. Mieliśmy też okazję poznać sposób obróbki zdjęć Gosi, która w wyjątkowo malarski sposób podchodzi do edycji. Dziękujemy też naszym małym modelkom Vanessie Rojek i Ali Prażmo.

foto-team.pl - Warsztaty Portretu - 25.01.2020

A ten weekend grupa średniozaawansowana poznawała tajniki fotografii portretowej. Po krótkim wprowadzeniu, mieliśmy okazję ćwiczyć i przeprowadzać sesje zdjęciowe z dwoma pięknymi modelkami Moniką i Nataszą. Różne światło, sposoby pracy z modelką a także wprowadzenie do obróbki zdjęć portretowych wypełniī kreatywnie cały czas zajęć z naszym trenerem Marcinem Haczykiem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie pozdrawiamy! 

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej - 19.01.2020

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego weekendowego kursu "Podstawy fotografii studyjnej" za kreatywnie spędzony czas. Uczestnicy poznawali pod okiem doświadczonego fotografa lampy studyjne, modyfikatory oraz proste setupy oświetleniowe. Mieli okazję wykonać swoje pierwsze sesje z modelkami i poczuć atmosferę planu studyjnego. Dziękujemy za udział również naszym zjawiskowym modelkom Monice i Małgosi. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy. 

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej ? - kurs dla początkujących 14-15.12.2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom grudniowej edycji kursu "Lustrzanka i co dalej" Poznawaliśmy sprzęt i techniki w jak zawsze miłej atmosferze! Pozdrawiamy!. 

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej - 12-13.10 2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom październikowej edycji kursu "Lustrzanka i co dalej" Było trochę teorii sporo praktyki w jak zawsze miłej atmosferze! Pozdrawiamy!
Serdecznie zapraszamy do rozwijania z nami swojej pasji i do udziału w specjalnie zaprojektowanych szkoleniach dla początkujących.

foto-team.pl - Fotografia dziecięca w plenerze - Gosia Jurasz - 20-22.09.2019

Za nami pełne cudownego światła spotkanie z dziecięcą fotografią Gosi Jurasz. Ostatnie dni lata spędziliśmy w pięknym Mariańskim Młynie we wspaniałej i kreatywnej atmosferze. Były sesje, pogaduchy i wykłady. Nie zabrakło również omówienia malarskiej obróbki zdjęć Gosi.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych warsztatów oraz małym modelkom Hani, Rozalii, Ali i Oli za fotograficzną przygodę.

foto-team.pl - Portret z Sagajem - 14.09 2019

Dziękujemy Grzegorzowi Sagaj Photography oraz wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend. Praca Sagaja z modelkami, sesje w krajobrazie miejskim Szczecina oraz trening przy świetle ciągłym w studio zajęły nam sobotę. Niedzielne zajęcia poświęcone były tajnikom sagajowej obróbki. Dziękujemy naszym pięknym modelkom Nataszy Gasztold orazAmelii Trochimczuk. Modelki do sesji przygotowała jak zawsze profesjonalna Agnes z BB Studio.

foto-team.pl - Zaawansowana edycja fotografii - Marlena Welc - 29-30.07 2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom lipcowej edycji warsztatów "Zaawansowana edycja fotografii" z Marlena Welc. Jak zawsze duża dawka wiedzy i praktyki w miłej fototeamowej atmosferze

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej - 27-08.07 2019

Serdecznie pozdrawiamy całą przemiłą grupę kursantów z ostatniego weekendowego szkolenia " Lustrzanka i co dalej - wstęp do fotografii cyfrowej". Była teoria w studio oraz praktyka w pięknym letnim słońcu

foto-team.pl - Fotografia dziecięca w plenerze - Gosia Jurasz - 31.05-02.06 2019

Przepiękny czerwcowy weekend upłynął nam pod znakiem artystycznej fotografii dziecięcej Gosi Jurasz, która podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą, inspiracjami i doświadczeniem. Uczestnicy mieli okazję pracować warsztatowo z Gosią, fotografując aż 6 cudownych dziecięcych modelek. Podczas drugiego dnia warsztatów poznawaliśmy obróbkę zdjęć i tajniki stylu Gosi. Dziękujemy Gosi i wszystkim uczestnikom naszych warsztatów za wspaniałą atmosferę i serdecznie pozdrawiamy! Szczególne podziękowania składamy naszym małym modelkom i ich rodzicom :)

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej ? 11-12. maja 2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych majowych warsztatów "Lustrzanka i co dalej?" za kreatywny weekend. Jak zawsze w miłej atmosferze uczestnicy poznawali możliwości swoich aparatów pod okiem doświadczonego fotografa. Trochę teorii oraz praktyka w niedzielne, słoneczne popołudnie to kolejne kroki na drodze do udanych kadrów i zadowolenia ze swojego hobby..

foto-team.pl - Sagaj - spotkanie autorskie 30.04.2019

Bardzo dziękujemy Grzegorzowi Sagaj Photography i wszystkim naszym gościom za miły wieczór w gronie miłośników fotografii. Mieliśmy okazję poznać twórczość Grzegorza oraz porozmawiać z nim o jego projektach i podróżach.

foto-team.pl - Gosia Jurasz - Fotografia dziecięca 14.04.2019

Dziękujemy Gosi Jurasz i wszystkim uczestnikom naszych warsztatów za kreatywne i inspirujące spotkanie. Pod okiem Gosi nasi uczestnicy doskonalili swoje umiejętności i poznawali tajniki fotografii dziecięcej w najlepszym wydaniu. Poznali również sprawdzone sposoby Gosi na obróbkę zdjęć.Dziękujemy również naszym małym modelkom i ich rodzicom za cierpliwość i doskonałą współpracę. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy! :)

foto-team.pl - Gosia Jurasz - Fotografia dziecięca

Dziękujemy Gosi Jurasz i wszystkim uczestnikom naszych warsztatów za kreatywne i inspirujące spotkanie. Pod okiem Gosi nasi uczestnicy doskonalili swoje umiejętności i poznawali tajniki fotografii dziecięcej w najlepszym wydaniu. Dziękujemy również naszym mał…ym modelkom i ich rodzicom za cierpliwość i doskonałą współpracę. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy! :)

foto-team.pl - Zmysłowo i studyjnie - Marcin Haczyk 7 kwietnia 2019

Dziękujemy uczestnikom dzisiejszych warsztatów "Zmysłowo i studyjnie", które prowadził nasz trener Marcin Haczyk. Pozowała piękna modelka Monika Zielińska a nasi adepci poznawali techniki oświetlenia i pracy z modelką w studio

foto-team.pl - Andrzej Frankowski - Akt i portret w studio - 23.02.2019

Dziękujemy Andrzejowi Frankowskiemu i wszystkim uczestnikom za kreatywne warsztaty "Akt i portret w studio" Uczestnicy pracowali ze światłem pod okiem Andrzeja fotografując nasze piękne modelki Magdę i Agnieszkę!

foto-team.pl - Spotkanie autorskie z Andrzejem Fetishem Frankowskim - 22.02.2019

Dzisiaj w naszym Studio foto-team.pl odbyło się spotkanie autorskie z Andrzejem Frankowskim Andrzej "Fetish" Frankowski. Pełna sala i świetna atmosfera! Fotografia i nie tylko, czyli okazja do poznania jednego z wyjątkowych artystów, tworzących naturalną kobiecą fotografię. Dziękujemy Andrzejowi i wszystkim naszym gościom za przybycie. Serdecznie pozdrawiamy!

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej - 17.02.2019

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego dzisiejszego szkolenia z podstaw fotografii studyjnej. Pod okiem naszego trenera Marcina stawiali pierwsze kroki, poznając sprzęt studyjny, podstawowe techniki pracy z lampami błyskowymi oraz współpracy z modelką. Dziękujemy również naszym modelkom Klaudii i Natalii za jak zawsze profesjonalną współpracę!

foto-team.pl - Gregor Laubsch - Portret kobiety - 19-20.01.2019

Dziękujemy Gregorowi Laubschowi oraz wszystkim uczestnikom warsztatów "Portret kobiety" za kreatywny weekend. Tajniki klasycznego portretu w studio, praca z modelką pod okiem mistrza były inspirującą okazją do kolejnego kroku naprzód w świecie fotografii. Dziękujemy naszym pięknym modelkom: Paulinie Florczak i Weronice Borysiewicz oraz jak zawsze profesjonalnej Make Up Artist Marcie Bieskiewicz. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

foto-team.pl - Zaawansowana edycja fotografii z Marlena Welc - 17.12.2018

Dziękujemy wszystkim uczestnikom grudniowej, ostatniej w 2018 roku edycji warsztatów "Zaawansowana edycja fotografii" z Marlena Welc. Jak zawsze duża dawka wiedzy i praktyki w miłej fototeamowej atmosferze :)
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i zapraszamy już 28-29 stycznia wszystkich chcących swoją wiedzę nt Photoshopa wznieść na wyższy poziom zaawansowania

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej w foto-team.pl grudzień 2018

Dzisiaj w naszym Studio foto-team.pl kolejna grupa adeptów fotografii zdobywała pierwsze doświadczenia w posługiwaniu się światłem i sprzętem studyjnym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego kursu i prowadzącemu, naszemu trenerowi Marcin Haczyk za kreatywną sobotę! Kolejna edycja tego popularnego i cenionego szkolenia już w styczniu. Dziękujemy bardzo naszej pięknej modelce Klaudia Lanser

foto-team.pl - Lightroom od podstaw - 24.11.2018

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszemu trenerowi Marcinowi Marcin Haczyk za intensywne chwile z Adobe Lightroom. Oswajanie interfejsu, biblioteki oraz pierwsze kroki w obróbce pod okiem doświadczonego fotografa. 

foto-team.pl - Bartosz Ciemiecki - z aparatem - Open Day

Bardzo dziękujemy Bartkowi Bartosz Ciemiecki / Z aparatem i wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania za miły wieczór fotografii rajdowej!.. 

foto-team.pl - Szczecińska prezentacja modelu Canon EOS R

Niedawno w naszym Studio foto-team.pl odbyła się szczecińska premiera nowego bezlusterkowca Canon EOS R. Specjaliści z Cyfrowe.pl/ Cyfrowe.pl oraz Canon Polska pokazali uczestnikom możliwości nowego aparatu a każdy uczestnik mógł sam się przekonać jak działa, fotografując naszą piękną modelkę Magdalena Kiken. Na koniec można było zobaczyć jak wygląda zdjęcie z EOSa R wydrukowane w formacie 90x60 cm na Profesjonalnym ploterze Canon PRO4000.. 

foto-team.pl - Ann Podsiedlik Studyjna fotografia dziecięca - 6. października 2018

Warsztaty profesjonalnej fotografii dziecięcej w studio z Ann Podsiedlik sweet photography/ ann podsiedlik były wspaniałą okazją do poznania tajników tej trudnej sztuki. Teoria, praktyka a nawet wskazówki biznesowe i wielka energia Ann sprawiły że dzień minął bardzo kreatywnie i inspirująco.. 

foto-team.pl - Newborn Workshops z Karoliną Piórkowską - 22. września 2018

Dziękujemy Karolinie Fotografia Karolina Piórkowska i wszystkim uczestniczkom za wspaniałe, energetyczne i kreatywne spotkania z fotografią nowonarodzonych maluszków, czyli Newborn Workshops. Magia, to słowo ciśnie się na usta widząc w jaki sposób Karolina pokazała nam swój warsztat. Mieliśmy okazję poznać tajniki jej pracy na sesji, obróbki oraz sekrety efektywnego marketingu i komunikacji z Klientami. 

foto-team.pl - Portret z Sagajem - 15. września 2018

Dziękujemy Grzegorzowi Sagaj Photography oraz wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend. Praca Sagaja z modelkami, sesje w krajobrazie miejskim Szczecina oraz trening przy świetle ciągłym w studio zajęły nam sobotę. Niedzielne zajęcia poświęcone były tajnikom sagajowej obróbki. Uczestnicy mogli testować podczas zajęć najlepsze monitory dla fotografów czyli graficzne serie Eizo od naszego partnera Eizo Polska. Dziękujemy naszym pięknym modelkom Claudia Winiarska i Klaudia Lanser. 

foto-team.pl - Zarządzanie barwą w fotografii z Eizo Polska - 8. września 2018

Zagadnienie nurtujące wielu fotografów było dzisiaj tematem warsztatów, które odbyły się w naszym Studio foto-team.pl. Dzięki uprzejmości Eizo Polska mieliśmy okazję poznać temat bardzo dokładnie. Profesjonalna prezentacja możliwości najlepszych monitorów dla fotografa czyli Eizo, kalibracja i profilowanie a także przygotowanie fotografii do druku, drukowanie zdjęć uczestników na najnowocześniejszym urządzeniu Canon PRO4000 od Canon Polska. Ogromne podziękowania dla Tomasz Obłuski Eizo i Bogdan Malinowski z za przekazaną wiedzę - szacun Panowie! :). 

foto-team.pl - V Zachodniopomorski Plener Fotograficzny - 31.sierpnia - 2. września 2018

Za nami 5 edycja naszych plenerów. W ostatni weekend wakacji spotkaliśmy się w Starym Młynie nad Tywą aby oddawać się fotograficznym szaleństwom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pleneru i całej ekipie - naszym wspaniałym modelkom: Sandra Plajzer Model, Magdalena Jezik, Lila D. Kot, Michalina Cysarz Fotomodelka, Agnieszka P. Photomodel, modelowi: Dawid Hemke. Ze swoją szafą pełną sukien zawitała do nas stylistka: Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist a piękny wizaż zapewniła Ewelina Idzi Wizaż i Stylizacja Rzęs.

foto-team.pl - Ann Podsiedlik - Magiczne kadry w plenerze - 24-26. sierpnia

Warsztaty fotografii dziecięcej z Anią Podsiedlik sweet photography/ ann podsiedlik już za nami. W pięknej scenerii Mariańskiego Młyna Ania pokazała nam jak można stworzyć magiczny dziecięcy świat w pięknych kadrach. 

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej? Kurs dla początkujących 20–22 sierpnia 2018

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej sierpniowej edycji kursu fotografii cyfrowej dla początkujących. Pod czujnym okiem prowadzącego, naszego trenera Łukasza uczestnicy poznawali zasady poprawnej ekspozycji i komponowali swoje kadry podczas ćwiczeń praktycznych.

foto-team.pl - Photoshop dla początkujących - 22. lipca 2018

Dziękujemy wszystkim uczestnikom lipcowego kursu "Photoshop dla początkujących" na którym nasi kursanci stawiali pierwsze kroki w tym ciekawym programie. Dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska uczestnicy mieli do dyspozycji najlepsze monitory graficzne dla fotografów. Praktycznie i w miłej atmosferze, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina Haczyka poznawali warstwy, maski i inne podstawowe narzędzia Photoshopa.

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej? Kurs dla początkujących - 16-18. lipca 2018

Dziękujemy wszystkim uczestnikom lipcowej edycji kursu dla początkujących "Lustrzanka i co dalej - wstęp do fotografii cyfrowej" za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę.

foto-team.pl - IV Plener Zachodniopomorski - 6-8. lipca 2018

Za nami 4 edycja plenerów zachodniopomorskich. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywny i pozytywnie zakręcony, fotograficzny weekend! Piękna pogoda oraz inspirujące otoczenie Starego Młyna nad Tywą były wręcz wymarzonym tłem dla aktowych i portretowych kadrów. Dziękujemy naszym Modelkom: Agnieszka P. Photomodel, Thuy Duong, Sandra Plajzer Model, Carolina Oktaw, Magdalena Jezik, Klaudiaa Matczak, Profesjonalny wizaż zapewniła Ewelina Idzi Wizaż i Stylizacja Rzęs a wsparcie stylizacyjne Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej? Kurs dla początkujących - 18-20. czerwca 2018

Dziękujemy naszemu trenerowi Łukaszowi Łukasz Kłosiński oraz wszystkim uczestnikom czerwcowego kursu. Solidne podstawy fotografii cyfrowej pozwolą na ciekawą zabawę i realizowanie swojej pasji

foto-team.pl - Wiktor Franko Wiatr od morza - 8-10. czerwca 2018

Dziękujemy Wiktorowi Wiktor Franko Photography oraz wszystkim uczestnikom tego magicznego weekendu nad naszym pięknym morzem. Ogromny ładunek Inspiracji, kreatywne podejście i możliwość indywidualnej pracy z WItkorem oraz naszą piękną modelką Kalina Szumilas w szczególny sposób dodało nam fotograficznych skrzydeł.

 

foto-team.pl - Portret z Sagajem - 12-13 maja 2018

Zobaczcie fotorelację warsztatów fotografii portretowej z mistrzem Sagaj Photography. Za nami weekend wypełniony ogromną dawką pozytywnej fotograficznej energii. Dziękujemy Grzegorzowi i wszystkim uczestnikom za wspaniałą, kreatywną atmosferę. Dziękujemy naszym modelkom Klaudia Winiarska Model i Michalina Cysarz Fotomodelka oraz jak j zawsze profesjonalnej MUA Ewelina Idzi Wizaż i Stylizacja Rzęs. Duże podziękowania dla Eizo Polska za udostępnienie uczestnikom najlepszych monitorów graficznych. Dziękujemy rownież SIGMA sklep za najnowsze obiektywy serii ART, z których uczestnicy mogli korzystać podczas sesji.

 

foto-team.pl - Ann Podsiedlik - Magiczne kadry w plenerze - 20-22. kwietnia 2018

Za nami cudowny, kreatywny weekend z fotografią dziecięcą w najlepszym wydaniu. Piękna pogoda, inspirujące i pełne ciekawych zakamarków miejsce naszych warsztatów, fantastyczna atmosfera. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz naszej Prowadzącej Ann Podsiedlik sweet photography/ ann podsiedlik za 3 dni pełne fotograficznych wrażeń. Dziękujemy też naszym małym modelom i ich rodzicom.

 

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej? Kurs dla początkujących - 21-22. kwietnia 2018

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kwietniowego kursu dla początkujących "Lustrzanka i co dalej". Pod czujnym okiem naszego trenera Łukasza Kłosińskiego poznawali tajniki właściwej ekspozycji oraz sekrety swoich aparatów.

 

foto-team.pl - III Zachodniopomorski Plener Fotograficzny - 13-15. kwietnia 2018

Za nami 3 edycja plenerów zachodniopomorskich. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za mega kreatywny i pozytywnie zakręcony, fotograficzny weekend! Otwarcie sezonu było bardzo udane! Znalazł się nawet kwietniowy Ofelion w perfekcyjnym wykonaniu naszego modela Dawid Hemke i trochę słońca. Dziękujemy również naszej całej ekipie. Modelkom : Lacrima_mosa Photomodel Agnieszka G Photomodel Alicja Czarnowska Photomodel Michalina Cysarz Fotomodelka oraz modelowi Dawidowi Hemke. Profesjonalny wizaż zapewniła Ewelina Idzi Wizaż i Stylizacja Rzęs a wsparcie stylizacyjne Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist Gościem specjalnym tej edycji był Lukas Wawrzinek 

 

foto-team.pl - Zaawansowana edycja fotografii z Marleną Welc - 21-23. marca 2018

Dziękujemy naszej Prowadzącej oraz wszystkim uczestnikom za intensywne warsztaty postprodukcji. Zajrzeliśmy głębiej w świat zaawansowanego photoshopa i pobudziliśmy apetyt na więcej.

 

foto-team.pl - Zarządzanie barwą w fotografii z Eizo Polska - 24. lutego 2018

Dziś w naszym studio odbyło się szkolenie z zarządzania barwą w fotografii. Dzięki naszym partnerom Eizo Polska i www.graficzne.pl uczestnicy mogli zapoznać się i testować najlepsze na rynku monitory dla fotografów (był nawet ogromny CG318-4K) Można było również drukować na najnowszym 44 calowym ploterze Canon Polska Canon PRO4000. Bylo dużo o fotografii, kolorach , kalibracji i technologiach zapewniających zgodność barw naszego zdjęcia w całym procesie, od naciśnięcia migawki po wydruk. Nasi partnerzy z Graficzne.pl przygotowali dla uczestników specjalną ofertę promocyjną. Dziękujemy prowadzącym Tomasz Obłuski i Bogdan Malinowski za potężną dawkę wiedzy a wszystkim uczestniczącym w spotkaniu fotografom za wspaniały dzień.

 

foto-team.pl - Kurs Photoshopa dla początkujących - 5-6. lutego 2018

Kurs Photoshopa w foto-team.pl to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z cyfrową ciemnią. Trochę teorii i przede wszystkim praktyka pod okiem doświadczonego trenera Marleny Welc, która jak zawsze w miłej atmosferze potrafi przedstawić kursantom skomplikowane rzeczy w prosty sposób. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie pozdrawiamy! :) Kolejnym krokiem po tym kursie jest szkolenie "Zaawansowana edycja fotografii"

 

foto-team.pl - Newborn Workshops - Karolina Piórkowska - 3. lutego 2018

W ten weekend w naszym studio panowała prawdziwa magia. Inaczej nie można nazwać pracy z najmniejszymi, kilkudniowymi modelami. Dziękujemy Karolinie Fotografia Karolina Piórkowska i wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniu. Było teoretycznie, praktycznie i obróbkowo. Sesje z noworodkami, tajniki obróbki zdjęć newborn oraz wiele praktycznych wskazówek jak z sukcesem prowadzić działalność jako fotograf noworodkowy..

 

foto-team.pl - Gregor Laubsch - Portret kobiety - 27-28. stycznia 2018

Dziękujemy Gregorowi Gregor Laubsch Photography oraz wszystkim uczestnikom warsztatów "Portret kobiety" za kreatywny weekend. Tajniki klasycznego portretu w studio, praca z modelką pod okiem mistrza były inspirującą okazją do kolejnego kroku naprzód w świecie fotografii. Dziękujemy naszej wspaniałej modelce Alicja Czarnowska Photomodel i jak zawsze profesjonalnej Make Up Artist : Joanna Manicka Make Up Artist..

 

foto-team.pl - Ann Podsiedlik Studyjna fotografia dziecięca - 20. stycznia 2018

Warsztaty profesjonalnej fotografii dziecięcej w studio z Ann Podsiedlik sweet photography/ ann podsiedlik były wspaniałą okazją do poznania tajników tej trudnej sztuki. Teoria, praktyka a nawet wskazówki biznesowe i wielka energia Ann sprawiły że dzień minął bardzo kreatywnie i inspirująco.

 

foto-team.pl - Spotkanie autorskie z Ann Podsiedlik - 19. stycznia 2018

 

W piątkowy wieczór mieliśmy zaszczyt gościć znaną fotograf Ann Podsiedlik sweet photography/ ann podsiedlik na spotkaniu autorskim. Ann opowiedziała o swoich pracach i drodze do sukcesu jaki niewątpliwie odniosła. Dziękujemy za tak liczne przybycie wszystkim miłośnikom fotografii i mile spędzony czas!

 

foto-team.pl - Zmysłowo i studyjnie z Marcinem Haczykiem - 14. stycznia 2018

Dzisiaj w naszym studio uczestnicy poznawali tajniki zmysłowej fotografii kobiecej pod okiem doświadczonego trenera Marcina Haczyka. Ćwiczyliśmy setupy oświetleniowe, uczyliśmy się pracy z modelką. Pozowała nam wyjątkowo zmysłowa Agnieszka Gulczyńska Fotomodelka . W sesji świetnie sprawdziły się nowe lampy ATLAS 600 TTL Quadralite..

 

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej - 13. stycznia 2018

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego kursu za kreatywne spotkanie! Trochę teorii i dużo praktyki do dobry start do przygody z fotografią studyjną :) Dziękujemy również naszej wspaniałej modelce Monice Vilmarouge, z którą dzisiaj pracowaliśmy na planie zdjęciowym.

 

foto-team.pl - Olympus Pro Tour - 12. grudnia 2017

Dziś w naszym studio gościł ze swoimi warsztatami Olympus Pro Tour. Ciekawe spotkanie z Arcadius Mauritz Photographer Official i całą gamą aparatów OM-D oraz profesjonalnych obiektywów M.ZUIKO PRO Olympus Polska. Były też najlepsze monitory fotograficzne od Eizo Polska.

foto-team.pl - Spotkanie autorskie z Martą Machej - Open Day - 30. listopada 2017

Dziękujemy Marcie Marta Machej Photography i wszystkim uczestnikom dzisiejszego wieczoru autorskiego za miłe, pełne fotograficznej inspiracji spotkanie!

foto-team.pl - Spotkanie autorskie z Marcinem Bieleckim - Open Day - 16. listopada 2017

Dziękujemy bardzo Marcinowi  Bieleckiemu i wszystkim uczestnikom za bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie autorskie.
Dowiedzieliśmy się dużo o pracy reportera, poznaliśmy mnóstwo ciekawych historii związanych z wydarzeniami, które Marcin relacjonował. Jak zawsze w milej atosferze naszego studio

foto-team.pl - Adobe Lightroom od podstaw - 23-24 października 2017

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kursu Adobe Lightroom za udział i miłą atmosferę. Przypominamy, że wszyscy biorący udział w naszych szkoleniach mają zniżki przy zakupie najlepszych monitorów fotograficznych Eizo w sklepie  Graficzne.pl dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska

foto-team.pl - Gregor Laubsch -Portret kobiety 21-22 października 2017

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów z Mistrzem nastrojowego kobiecego portretu Gregor Laubsch Photography za wspólny weekend w kreatywnej atmosferze. Dziękujemy naszym modelkom Alicja Czarnowska Photomodel i Agnieszka Gulczyńska Fotomodelka] oraz jak zawsze perfekcyjnej Joanna Manicka Make Up Artist.

foto-team.pl - Zaawansowana edycja zdjęć - 9-10 października 2017

Uczestnicy warsztatów z profesjonalnym grafikiem Marleną Welc, poznali ciekawy proces obróbki i techniki pozwalające na nowoczesny i efektywny postprocessing fotografii. To szkolenie to duża dawka wiedzy i praktyczne przykłady wsparte cierpliwością Prowadzącej. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję już w listopadzie! Dziękujemy wszystkim i serdecznie pozdrawiamy! Uczestnicy naszych warsztatów mają zniżki na zakup monitorów Eizo Eizo Polska w sklepie www.graficzne.pl

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej - 1 października 2017

Kilka kadrów fotorelacji z wczorajszych warsztatów "Podstawy fotografii studyjnej". Uczestnicy poznali sprzęt, spróbowali swoich sił na planie, nauczyli się mierzyć światło i współpracować z modelką. Pozowała i stylizowała nasza piękna modelka Monika Dmochowska Vilmarouge. Zajęcia prowadził nasz trener Marcin Haczyk.

foto-team.pl - Newborn Workshops - Karolina Piórkowska - 30 września 2017

Profesjonalna fotografia noworodkowa to nie lada wyzwanie! Prawdziwa magia! Dzisiaj działo się magicznie, dzidziusiowo. Dziękujemy Karolinie Fotografia Karolina Piórkowska i wszystkim uczestnikom warsztatów "Newborn Workshops" za intensywny dzień. Uczestnicy poznali tajniki pracy Karoliny od teorii po ćwiczenia praktyczne oraz doskonałe recepty na obróbkę zdjęć.

foto-team.pl - Zarządzanie barwą w fotografii z Eizo Polska - 29.09.2017

Zagadnienie nurtujące wielu fotografów było dzisiaj tematem warsztatów, które odbyły się w naszym studio. Dzięki uprzejmości Eizo Polska mieliśmy okazję poznać temat bardzo dokładnie. Profesjonalna prezentacja możliwości najlepszych monitorów dla fotografa czyli Eizo, kalibracja i profilowanie a także przygotowanie fotografii do druku, drukowanie zdjęć uczestników na najnowocześniejszym urządzeniu Canon PRO4000 od Canon Polska. Ogromne podziękowania dla Tomasz Obłuski Eizo i Bogdan Malinowski z Graficzne.plza przekazaną wiedzę - szacun Panowie! :) Uczestnicy otrzymali też rabaty na zakup monitorów Eizo i inne atrakcyjne oferty w sklepie www.graficzne.pl

foto-team.pl - II Zachodniopomorski Plener Fotograficzny - 22-24 września 2017

Chciało by się powtorzyć za klasykiem: "w tak pięknych okolicznościach przyrody... i niepowtarzalnej.." Za nami II spotkanie miłośników fotografii artystycznej z cyklu Zachodniopomorskie Plenery Fotograficzne. 12 fotografów, 6 modelek, stylistka, wizażystka oraz wspaniałe inspirujące miejsce, stary Młyn w Marianowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywną atmosferę i wspólny plenerowy weekend!

foto-team.pl - "Lustrzanka i co dalej ?" kurs dla początkujących

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wrześniowego kursu podstawowego! Duża dawka praktyki, teorii i dobrego humoru oraz doświadczony trener Łukasz Kłosiński to gwarancja dobrego startu w piękny świat fotografii!

foto-team.pl -

Za nami weekend wypełniony ogromną dawką pozytywnej fotograficznej energii. Dziękujemy Grzegorzowi Sagaj Photography i wszystkim uczestnikom za wspaniałą, kreatywną atmosferę. Dziękujemy naszym modelkom Michalinie i Julce oraz jak j zawsze profesjonalnej Candy Studio Urody mgr kosmetolog Sandra Kwaśniewska. Duże podziękowania dla Eizo Polska za udostępnienie uczestnikom najlepszych monitorów graficznych. Dziękujemy rownież Sigma Pro Centrum Szczecin za najnowsze obiektywy serii ART, z których uczestnicy mogli korzystać podczas sesji.

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej ? Sierpień 2017

Za nami kolejna edycja naszego sprawdzonego kursu fotografii cyfrowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszemu trenerowi Łukaszowi Kłosińskiemu za 3 intensywne szkoleniowe dni! Teoria i dużo praktycznych ćwiczeń, jak zawsze z humorem i w miłej atmosferze :)

foto-team.pl - Robert Jachim - Fotografia uliczna i reportażowa

Dziękujemy Robertowi Robert Jachim i wszystkim uczestnikom za bardzo intensywne dwa warsztatowe dni. Robert pokazał świat swojej fotografii ulicznej, było sporo ciekawej teorii i trening na ulicach Szczecina. Uczestnicy mieli okazję wykonać ćwiczenia fotograficzne i uzyskali podczas drugiedo dnia szkolenia informację zwrotną na temat swoich zdjęć.

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej 8 lipca 2017

Za nami kolejna edycja sprawdzonego kursu fotografii studyjnej. Pod okiem doświadczonego trenera Marcin Haczyk uczestnicy mieli okazję poznać sprzęt oraz poćwiczyć wykonując sesje z naszą piękną modelką Moniką Dmochowską Vilmarouge. Dziękujemy wszystkim i pozdrawiamy! 

foto-team.pl - "Lustrzanka i co dalej ?" kurs dla początkujących

Dziękujemy całej grupie uczestników naszego lipcowego kursu dla początkujących za udane warsztaty! Podczas 3 dniowych zajęć pod okiem naszego trenera Łukasza Kłosińskiego poznali sporo teorii i mnóstwo praktyki, która pomoże im pokonać bariery i czerpać ogromną przyjemność ze swojej pasji!. 

foto-team.pl - Zarządzanie barwą w fotografii z Eizo Polska 1 lipca 2017

Dziękujemy naszemu partnerowi Eizo Polska, prowadzącemu Adami Jędrysikowi Adam Jędrysik oraz wszystkim uczestnikom. Spora dawka teorii popartej praktyką, kalibracja, profilowanie, wydruki i wiele innych zagadnień. Dyskusje i pytania - dzień minął bardzo szybko. Testowaliśmy najlepsze na rynku monitory graficzne z serii ColorEdge: CS2730, CG2420, CG247X oraz model 4K CG318-4K. drukowaliśmy na nowym 44' Canon PRO4000 od Canon Polska.

foto-team.pl - Podstawy błyskania w plenerze 26 – 27 czerwca 2017

Dwa dni kursu "Podstawy błyskania w plenerze za nami". Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz naszemu trenerowi Łukaszowi Łukasz Kłosiński za intensywne zajęcia. Jak zawsze na podbudowie teoretycznej wykładów w studio wykonaliśmy ciekawe sesje zdjęciowe w plenerze. Tym razem nasza piękna modelka Monika Vilmarouge pozowała z wyjątkowym autem, Corvette 87r. Auto do sesji udostępnił nam kolega Kuba, za co uprzejmie dziękujemy.

migawka foto team.pl plener kurs fotograficzny fotografia studyjna warsztaty fotograficzne wydruki 042

Dziś mieliśmy przyjemność wspierać sprzętem i siłami naszego zespołu jubileuszowy setny plener audycji Migawka - Radio Szczecin, który zorganizował red. Andrzej Kutys w Stara Rzeźnia. Szczecińscy miłośnicy fotografii mogli fotografować na trzech przygotowanych przez nas planach zdjęciowych modelki oraz członków zespołu tanecznego JOY DANCE Szczecin. Modelki stylizowała Ewelina Maciocha-Plawska Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist Wizaż Gabriela Lupa Make up. Modelki: Monika Dmochowska Vilmarouge, Justyna Heydebreck, Aleksandra Popiela Portfolio. Opiekunowie planów zdjęciowych, dzielnie pomagający uczestnikom: Marlena Welc, Marcin Haczyk, Mariusz Krawczyk.

foto-team.pl - Fetish 201706

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z kreatywnego weekendu z Andrzejem Frankowskim Andrzej "Fetish" Frankowski. Dziękujemy Prowadzącemu oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe warsztaty! Upalny czerwcowy weekend, malownicze otoczenie i piękne modelki - to wszystko pod okiem Andrzeja inspirowało do pięknych kadrów. Stylizacje dla naszych modelek przygotowała Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist a o wizaż zadbała MUA Agnieszka Wereszczaka.

foto-team.pl - Lustrzanka

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z kreatywnego weekendu z Andrzejem Frankowskim Andrzej "Fetish" Frankowski. Dziękujemy Prowadzącemu oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe warsztaty! Upalny czerwcowy weekend, malownicze otoczenie i piękne modelki - to wszystko pod okiem Andrzeja inspirowało do pięknych kadrów. Stylizacje dla naszych modelek przygotowała Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist a o wizaż zadbała MUA Agnieszka Wereszczaka.

foto-team.pl - Adobe Lightroom dla początkujących

Na ostatnim kursie Adobe Lightroom z Łukasz Kłosiński uczestnicy testowali najnowsze monitory graficzne od Eizo Polska dedykowane do obróbki fotografii. Przekonali się rownież jak istotna jest poprawna kalibracja wyświetlacza - otrzymali 50% zniżki na usługę kalibracji monitora w Studio foto-team.pl. Uczestnicy mają też atrakcyjne oferty na Eizo w naszym partnerskim sklepie Graficzne.pl

Blysk 201705

Dziękujemy naszemu trenerowi Łukaszowi Łukasz Kłosiński oraz wszystkim uczestnikom za dwa dni kursu podstaw strobingu. Było trochę teorii, praktyka ze sprzętem i sesja podczas której fotografowaliśmy piękną modelkę Monikę Dmochowską Vilmarouge w niecodziennej stylizacji z absolutnie wyjątkowym motocyklem Harley-Davidson Fat Boy. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Kuby! Podczas sesji korzystaliśmy z najnowszych lamp Quadralite Atlas 600 TTL.

foto-team.pl - Kurs Photoshopa vol 2 - Retusz z Marleną 13-14 maja 2017

Dziękujemy Marlenie i wszystkim uczestniczkom kursu Photoshopa za intensywne dwa dni spędzone na postprocessingu i ćwiczeniach warsztatowych z Photoshopa. Dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska kursanci mogli na zajęciach korzystać z najlepszych na rynku monitorów dla fotografów. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! Uczestnicy naszych kursów mają również zniżki na zakup Eizo u naszego partnera www.graficzne.pl

foto-team.pl - Spotkanie autorskie - Cezary Dubiel 11 maja 2017

Za nami koleje ciekawe spotkanie autorskie w Studio foto-team.pl Dziękujemy panu Cezaremu Cezary Dubiel Photography za pokazanie swojego świata i niezwykle zajmującą opowieść o pasji. Zobaczyliśmy wiele niezwykłych zdjęć, diaporam oraz poznaliśmy fascynacje historyczne Autora. Przypominamy, że wystawę zdjęć "Magia Moraw" pana Cezarego możecie obejrzeć w Stara Rzeźnia od 22 maja.

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej? Kurs dla początkujących - 24 - 25 kwietnia 2017

Serdecznie pozdrawiamy całą przemiłą grupę kursantów z zakończonej dziś edycji szkolenia " Lustrzanka i co dalej - wstęp do fotografii cyfrowej". Była teoria w studio oraz praktyka w wiosennym słońcu. Dziękujemy naszemu trenerowi Łukaszowi Kłosińskiemu i wszystkim uczestnikom! :)

foto-team.pl - Magiczne kadry z Dorotą Górecką - 25-26 marca 2017

Za nami cudowny weekend z magiczą fotografią Doroty Góreckiej Dorota Górecka. Subiektywnie.. Dziękujemy Prowadzącej oraz wszystkim uczestnikom za kreatywnie spędzony czas. Dziękujemy naszym modelkom: Julce i Sandrze Sandra Plajzer Model oraz naszemu partnerowi Eizo Polska za najlepsze monitory graficzne dla uczestników. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy! Niebawem podamy datę plenerowych warsztatów z Dorotą!

Zmysłowo i studyjnie - Marcin Haczyk - 19 marca 2017

Kolejna grupa kursantów pracowicie i twórczo spędziła czas w naszym komfortowym Studio foto-team.pl na warsztatach zmysłowej fotografii studyjnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, Marcinowi Marcin Haczyk oraz naszej modelce Weronika Jezierska Photomodel za kreatywnie spędzony czas.

foto-team.pl - Podstawy fotografii studyjnej - 18 marca 2017

Dziękujemy Marcinowi Marcin Haczyk i całej przesympatycznej grupie za dzisiejsze spotkanie. W miłej atmosferze poznawaliśmy zdjęciowy plan studyjny, lampy, modyfikatory i sposoby na udaną współpracę z modelką. Dziękujemy rownież Weronice Weronika Jezierska Photomodel za jak zawsze profesjonalną współpracę. Uczestnicy otrzymali rabaty na wydruki zdjęć w Studio foto-team.pl oraz kupony do sklepu naszego partnera Cyfrowe.pl

foto-team.pl - Portret z Sagajem 4-5 marca 2017

Dziękujemy Grzegorzowi i wszystkim uczestnikom spotkania za kreatywny weekend z fotografią. Fotografowaliśmy modelki pod okiem znakomitego portrecisty w studio i w pierwszych promykach wiosennego słońca. Cały drugi dzień pracowaliśmy w cyfrowej ciemni na najlepszych monitorach Eizo od Eizo Polska poznając tajniki rewelacyjnej obróbki Sagaja Sagaj Photography. Dziękujemy naszym modelkom Klaudii i Magdzie, MUA Asi Joanna Manicka Make Up Artist oraz Sigma Pro Centrum Szczecin za udostępnienie uczestnikom obiektywów do zdjęć.

Lustrzanka i co dalej? - 20 lutego 2017

Za nami kolejna edycja kursu podstawowego "Lustrzanka i co dalej". Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prowadzącemu Łukaszowi i pozdrawiamy! :)

Newborn Workshops - Karolina Piórkowska 18. lutego 2017 - backstageDziękujemy Karolinie Fotografia Karolina Piórkowska za pełny magii i cudownego ciepła dzień z najmniejszymi maluszkami. Newborn Workshops to rewelacyjne kompendium wiedzy i ćwiczeń dla osób chcących rozpocząć pracę i odnieść sukces w tej branży.

foto-team.pl - Migawka na żywo - spotkanie uczestników Pleneru Migawki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania w naszym studio. Gratulujemy wspaniałych prac plenerowych a wyróżnionym przypominamy o odebraniu nagród - profesjonalnych wydruków fotografii 60x90cm. Migawkę na żywo poprowadził red. Andrzej Kutys a nagrody dla uczestników ufundowali Sigma Pro Centrum Szczecin oraz Studio foto-team.pl

Gregor Laubsch - Portret w studio 4-5 lutego 2017Za nami spotkanie z mistrzem nastrojowego portretu Gregor Laubsch Photography. Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za wspólnie spędzony weekend. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji! Serdecznie wszystkich pozdrawiamy. Dziękujemy również naszym modelkom: Monice Vilmarouge Veronice Veronica Haaßengier oraz naszej little star Julce Marlę Szymkiewicz-Wójcik. O wizaż zadbała jak zawsze perfekcyjna MUA Joanna Manicka.

 

foto-team.pl - Zmysłowo i studyjnie - Marcin Haczyk - 22 stycznia 2017Dzisiaj obłaskawialiśmy techniki fotografii studyjnej na jednodniowych warsztatach "Zmysłowo i studyjnie" z Marcin Haczyk z lampami Quadralite. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszej pieknej modelce Veronica Haaßengier za miłą atmosferę i udane, kreatywne spotkanie.

foto-team.pl - Migawka na żywo - spotkanie uczestników Pleneru Migawki

Dziś w naszym studio odbyło się szkolenie z zarządzania barwą w fotografii. Dzięki naszym partnerom Eizo Polska i Canon Polska uczestnicy mogli poznać i testować najlepsze na rynku monitory graficzne (był nawet ogromny CG318-4K) oraz rewelacyjny, wyposażony w najnowsze technologie 44 calowy ploter Canon imagePROGRAF PRO4000. Bylo dużo o fotografii, kolorach , kalibracji i technologiach zapewniających zgodność barw naszego zdjęcia w całym procesie, od naciśnięcia migawki po wydruk. Dziękujemy Adamowi Adam Jędrysik i wszystkim uczestniczącym w spotkaniu fotografom za wspaniały dzień. Zapraszamy fotografów do współpracy w zakresie profesjonalnych wydruków!

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej ? - 18-20 stycznia 2017

Za nami kolejna edycja kursu dla początkujących adeptów fotografii. Dziękujemy uczestnikom i naszemu trenerowi Lukaszowi Łukasz Kłosiński! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już w lutym! Złap z nami bakcyla fotografii :)

foto-team.pl - Andrzej

Za nami intensywna i kreatywna sobota z Andrzejem Frankowskim Andrzej "Fetish" Frankowski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego spotkania za dzielenie się pasją i radością fotografowania. Podziękowania również dla naszej wspaniałej modelki Izabella Wasiniewska oraz MUA Joanna Manicka Make Up Artist. Testowaliśmy też podczas zajęć najnowsze obiektywy dzięki Sigma Pro Centrum Szczecin.

foto-team.pl - Lustrzanka i co dalej ? - 18-20 stycznia 2017

Dziękujemy Andrzejowi Andrzej "Fetish" Frankowski oraz wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i miłe spotkanie w gronie pasjonatów sztuki malowania światłem. Mogliśmy bliżej poznać tworczość Andrzeja i porozmawiać z nim o jego sposobie na fotografię, o bardzo osobistym spojrzeniu na wiele aspektów twórczości.

foto-team.pl - Zmysłowo i studyjnie - Marcin Haczyk - 17 grudnia 2016

Sobota minęła kreatywnie i zmysłowo. Uczestnicy poznali sposób pracy z modelką Marcina Marcin Haczyk, ktory podzielił się swoją wiedzą i ireceptami na udane kobiece ujęcia w studio. Na miejscu testowaliśmy najnowsze obiektywy Sigma ( nawet 85 1.4 ART) dzięki naszemu partnerowi Sigma Pro Centrum Szczecin.

Kurs Photoshopa - Podstawy fotografii studyjnej - 27 listopada 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego kursu fotografii studyjnej dla początkujących. Na naszych zajęciach możecie w komfortowych warunkach poznać podstawy pod opieką trenera Marcin Haczyk aby później samemu rozpocząć przygodę w studio. Dziękujemy również naszej modelce Monice Vilmarouge za niezawodnie ciekawe stylizacje i profesjonalizm.

Adobe Lightroom dla początkujących - 21-22 listopada 2016

Jesień to doskonała pora na naukę obróbki zdjęć! Kolejna grupa kursantów poznawała z naszym trenerem Łukaszem Łukasz Kłosiński tajniki Adobe Lightroom. Dziękujemy naszemu partnerowi Eizo Polska za udostępnienie uczestnikom najlepszych na rynku monitorów graficznych.

Studio 201610

Za nami kolejna udana edycja naszego kursu fotografii studyjnej dla początkujących. Dziękujemy Marcinowi, wszystkim uczestnikom i naszej modelce Monice Vilmarouge.

Portret z Sagajem - 22-23 października 2016

Dziękujemy Grzegorzowi Sagaj Photography oraz wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend. Mieliśmy okazję poznać sposób pracy Sagaja z modelką, poznaliśmy jego spojrzenie na fotografię oraz rewelacyjne sposoby na udany postprocessing. Dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska uczestnicy mogli pracować na najlepszych na rynku monitorach do obróbki zdjęć, Eizo serii CG i CX. Dziękujemy również Sigma Pro Centrum Szczecin za udostępnienie uczestnikom warsztatow całej gamy obiektywów.

Adobe Lightroom dla początkujących - 17-18 października 2016

Za nami kolejna edycja kursu podstawowego Adobe Lightroom. Uczestnicy poznawali tajniki tego rewelacyjnego programu pod okiem doświadczonego trenera Łukasza Kłosińskiego. Dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska pracowaliśmy na najlepszych na rynku monitorach do obróbki zdjęć czyli Eizo serii CG i CX.

Szczecińska premiera Canona 5DMark IV z Cyfrowe.pl i Canon Polska - 29 września 2016

Dziś w naszym studio odbyła się ciekawa prezentacja nowej zaawansowanej lustrzanki, Canona 5D Mark IV. Spotkanie poprowadził Robert Woźniak z Canon Polska wraz Cyfrowe.pl. Uczestnicy poznawali sprzęt nie tylko teroretycznie ale też praktycznie. Można było przetestować sprzęt fotografując w studio pięknie wystylizowaną modelkę Monikę Vilmarouge Drukowaliśmy też fotografie na naszym wyposażonym w najnowszą technologię ploterze Canon imagePROGRAF PRO-4000. Szok wywołało zdjęcie wydrukowane "wprost z aparatu", czyli bez obróbki, zrobione na ISO 16800. Wydruk był idealny, pokazał też rewelacyjne możliwości nowego aparatu.

Paweł Brzeziński - Subtelność Kobiety - 23-25 września 2016

Za nami 3 dni z fotografią Pawła Brzezińskiego grid-art.pl Paweł Brzeziński Photography w Starym Młynie. Dziękujemy Pawłowi i wszystkim uczestnikom naszych warsztatów za kreatywny weekend. Cudowna wrześniowa pogoda rozpieszczała nas wspaniałym światłem i pięknymi kadrami. Dziękujemy też naszym modelkom: Agnieszce, Thuy Duong, Veronice, Maii, Angeli oraz jak zawsze profesjonalnej MUA Joanna Manicka Make Up Artist..

Magda Berny Fotografia dziecięca - 16-18 września 2016

Przepiękny wrześniowy weekend upłynął nam pod znakiem artystycznej fotografii dziecięcej Magdaleny Berny Magdalena Berny Photography, która podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą, inspiracjami i doświadczeniem. Uczestnicy mieli okazję pracować warsztatowo z Magdą, fotografując dwie cudowne dziecięce modelki. Dziękujemy Magdzie i wszystkim uczestnikom naszych warsztatów za wspaniałą atmosferę i serdecznie pozdrawiamy!

Zarządzanie barwą w fotografii - Adam Jędrysik - 10 września 2016

Dziś w naszym studio odbyło się szkolenie z zarządzania barwą w fotografii. Dzięki naszym partnerom Eizo Polska i Canon Polska uczestnicy mogli zapoznać się i testować najlepsze na rynku monitory graficzne (był nawet ogromny CG318-4K) oraz rewelacyjną, wyposażoną w najnowsze technologie drukarkę Canon imagePROGRAF PRO-1000. Można było również obejrzeć i "przestrzelić" Canona 5D Mark IV czy drukować na 44 calowym ploterze Canon iPF8400. Bylo dużo o fotografii, kolorach , kalibracji i technologiach zapewniających zgodność barw naszego zdjęcia w całym procesie, od naciśnięcia migawki po wydruk. Nasi partnerzy z Cyfrowe.pl przygotowali dla uczestników specjalną ofertę rabatową oraz zaprezentowali nowość, fotoksiążkę hdbook od Canon, ktora wyznacza nowe standardy jakości.

Photoshop dla początkujących - 5-6 września 2016

Za nami kolejna edycja kursu Photoshopa dla początkujących, dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszemu partnerowi Eizo Polska za udostępnienie najlepszych monitorów graficznych na runku.

Newborn Workshops - Karolina Piórkowska - 3 września 2016

Dziś nasze studio wypełniła magiczna atmosfera warsztatow fotografii noworodkowej. Dziękujemy Fotografia Karolina Piórkowska za piękne wprowadzenie w świat najmniejszych modeli i pokazanie tajników swojej sztuki.

Adobe Lightroom dla początkujących - 24-25 sierpnia 2016

Dziękujemy wraz z naszym partnerem Eizo Polska i trenerem Łukaszem wszystkim uczestnikom kursu za dwa dni wspólnego poznawania zalet Adobe Lightroom. Życzymy dalszego rozwijania fotograficznej pasji i serdecznie zapraszamy na kolejne edycje!.

Podstawy fotografii studyjnej - 14 sierpnia 2016

Dziękujemy naszemu trenerowi Marcinowi i wszystkim uczestnikom kursu fotografii studyjnej dla początkujących. Poznawialiśmy lampy, modyfikatory i inny sprzęt, uczyliśmy się operować podstawowymi studyjnymi setupami. Było oswajanie światłomierza i pierwsze zdjęcia, do ktorych pozowała jak zawsze pięknie wystylizowana Monika Dmochowska Vilmarouge.

Lustrzanka i co dalej ? 9-11 sierpnia 2016

Dziękujemy Łukaszowi i wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.Pierwsze kroki w fotografii postawiło u nas kolejnych kilkunastu adeptów. Życzymy wszystkim kolejnych udanych kadrow i rozwijania swojej pasji. 

Photoshop dla początkujących - 25 -26 lipca 2016

Dziękujemy naszej Prowadzącej Marlenie Welc i wszystkim uczestnikom kursu Photoshopa. Kursanci na naszych zajęciach mogli testować najnowocześniejsze i najlepsze monitory graficzne do obróbki zdjęć od Eizo Polska a od Sklepu Cyfrowe.pl otrzymali oferty rabatowe na sprzęt fotograficzny! 

Portret z Sagajem - 23 -24 lipca 2016

Dziękujemy Sagajowi Sagaj Photography i wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend z fotografią portretową. Działo się intensywnie i bardzo dużo. Szukaliśmy światła na zewnątrz, w miejskich plenerach, fotografowaliśmy też w studio ze światłem stałym i błyskowym. Prawdziwą przygodą było poznać sekrety cyfrowej ciemni Sagaja. Uczestnicy dostali recepty na fantastyczny postprocessing w jego stylu. Pracowaliśmy na najnowszych monitorach graficznych, np CG318-4K dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska. Nasze wspaniałe modelki Olę i Michalinę przygotowała jak zawsze profesjonalna MUA Kasia Konkolowska makeup artist & lash stylist. Dla uczestników naszych szkoleń mamy zawsze rabaty i promocje od sklepu fotograficznego Cyfrowe.pl

Portret z Sagajem - 23 -24 lipca 2016

Dziękujemy naszemu trenerowi Łukaszowi i wszystkim uczestnikom kolejnej edycji naszego sprawdzonego kursu Lightrooma. Na szkoleniu mieliśmy dzięki naszemu partnerowi Eizo Polska możliwość testowania najlepszych na rynku profesjonalnych monitorów graficznych. Dla uczestników mamy też zawsze rabaty i promocje od sklepu fotogrficznego Cyfrowe.pl

Marta Voodica Ciosek - Witajcie w bajce - 15-17 lipca 2016

Dziękujemy Marcie Voodica Photography i wszystkim uczestnikom warsztatów "Witajcie w bajce" za wspaniały weekend.
Czarowaliśmy w pięknych plenerach Starego Młyna fotografując przepięknie wystylizowane przez Martę modelki, ubrane w stroje od Małgorzata Motas i Magdalena Wilk- Dryło Designer . Gwoździem programu były zapierające dech w piersiach sesje ofeliowe, specjalność naszej Prowadzącej. Poznaliśmy też cyfrowe receptury sekretnej kuchni obróbki zdjęć Marty. Uczestnicy otrzymali ciekawe oferty promocyjne od naszych partnerów Eizo Polska oraz sklepu fotograficznego Cyfrowe.pl

Lustrzanka i co dalej ? 11-13 lipca 2016

Dziękujemy naszemu trenerowi Łukaszowi i całej miłej grupie uczestników za 3 wspólne kursowe dni. Wprowadzenie do świata cyfrowej fotografii, teoria i praktyka. Uczestnicy otrzymali też jak zawsze atrakcyjne oferty promocyjne od naszego partnera, sklepu fotograficznego Cyfrowe.pl

Lustrzanka i co dalej ? 11-13 lipca 2016

Dziękujemy naszemu trenerowi Marcinowi, modelce Monice Vilmarouge oraz wszystkim uczestnikom - niedziela upłynęła szybko na poznawaniu podstaw zabawy ze światłem w studio. Uczestnicy otrzymali również ciekawe rabaty i promocje od naszych partnerow Eizo Polska oraz Cyfrowe.pl

Lustrzanka i co dalej ? 11-13 lipca 2016

Przepiękny lipcowy weekend obdarował nas cudownym światłem, bardzo różnorodną pogodą i wspaniałą warsztatową atmosferą. Dziękujemy Magdzie Magdalena Berny Photography i całej sympatycznej grupie za 3 dni fotograficznej przygody w Starym Młynie. Sesje we wnętrzach, w plenerze oraz długie rozmowy o fotografii zostaną na długo w naszej pamięci
 

Podstawy błyskania w plenerze 20-21 czerwca 2016

Dziękujemy całej miłej grupie i naszemu prowadzącemu Łukaszowi za wstęp do strobingu czyli kurs kreatywnego wykorzystania lampy błyskowej w sesjach plenerowych.
 

Adobe Lightroom dla początkujących 13-14 czerwca 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego kursu Lightroom'a dla początkujących i serdecznie zapraszamy na nasze kolejne imprezy szkoleniowe. Dziękujemy naszemu partnerowi Eizo Polska za udostępnienie uczestnikom najlepszych monitorów graficznych serii CG a sklepowi Cyfrowe.pl za atrakcyjne rabaty dla naszych kursantów.
 
 

Lustrzanka i co dalej ? 6-8 czerwca 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania. Pod opieką naszego trenera Łukasza pierwsze kroki z aparatem cyfrowym to prawdziwa przyjemność.Była teoria w studio i praktyka w plenerze.

Sean Archer Workshop - 4-5 czerwca 2016

Za nami niesamowity weekend ze Stanisławem Puchovskim Sean Archer Photography i jego magicznymi portretami. Siła prostoty, naturalne światło i doskonały ale nieskomplikowany postprocessing dały uczestnikom niesamowitą inspirację. To była wyjątkowa przyjemność pracować z tak znamym i popularnym artystą, który ze skromością odkrywał dla nas tajniki swojej sztuki. Dziękujemy naszym wspaniałym modelkom Wioleta Budnik-Jűhlke i Aleksandra Anielsko oraz MUA Katarzyna Konkolowska za pełen profesjonalizm. Uczesntnicy mogli wypróbować najlepsze monitory graficzne z serii CG dzięki Eizo Polska. Otrzymali również atrakcyjne oferty rabatowe od Cyfrowe.pl 
 
 
 
 
 

Andrzej

Dziękujemy Andrzejowi Andrzej "Fetish" Frankowski i całej wspaniałej grupie za kolejną edycję warsztatów "Akt i portret w plenerze". Gościliśmy w pięknych plenerach Starego Młyna, fotografowaliśmy pod okiem Andrzeja a rozmowom o fotografii (i nie tylko) nie było końca. Dziękujemy naszym  
wspaniałym modelkom Izabella Wasiniewska i Angela Olszewska oraz perfekcyjnej MUA Joanna Manicka Make Up Artist za przygotowanie modelek do sesji. Serdecznie pozdrawiamy! Kolejne warsztaty z Andrzejem w plenerze jesienią!
 
 
 
 
 

Podstawy błyskania w plenerze - 23-24 maja 2016

Dziękujemy Łukaszowi i całej wspaniałej grupie za fantastyczną atmosferę i dwa kreatywne dni. Błysk w plenerze został obłaskawiony a każdy uczestnik otrzymał solidną dawkę wiedzy i praktyki. Dziękujemy rownież naszej wspaniałej modelce Monice Dmochowskiej Vilmarouge, którą 
fotografowaliśmy w specjalnie dla nas przygotowanej stylizacji. Uczestnicy otrzymali rabaty na zakupy u naszego partnera Cyfrowe.pl i atrakcyjne promocje na monitory Eizo od Eizo Polska.
 
 
 
 

Podstawy fotografii studyjnej - 22 maja 2016

Dziękujemy Marcinowi i wszystkim uczestnikom niedzielnego kursu fotografii studyjnej dla początkujących. Poznaliśmy sprzęt studyjny i pod okiem doświadczonego fotografa mieliśmy okazję pracować z piękną, wystylizowaną modelką Vilmarouge.
 
 

Paweł Brzeziński - Subtelność Kobiety - 20-22 maja 2016

option=com_content&view=article&id=108:paweł-brzeziński&catid=10:mentors-team&Itemid=102" target="_blank">Pawłem Brzezińskim w staromłyńskich plenerach i zakątkach. Podczas warsztatów "Subtelność kobiety" szukaliśmy inspiracji, swojej drogi, światła i emocji w kadrach. Dziękujemy Pawłowi oraz wszystkim uczestnikom za intensywne 3 dni pełne fotograficznej pasji, wspólnie spędzone w Starym Młynie. Zapraszamy do obejrzenia krotkiej fotorelacji. Dziękujemy też naszym 5 wspaniałym modelkom oraz jak zawsze profesjonalnej MUA Joanna Manicka Make Up Artist za zaangażowanie.

Adobe Lightroom dla początkujących 16-17 maja 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszemu Prowadzącemu Łukaszowi za dwa dni intensywnego szkolenia. Kolejni uczestnicy postawili pierwsze kroki w Lightroomie - kierunek frajda z obróbki i ze swoich zdjęć! Dziękujemy rownież Eizo Polska za udostępnienie najbardziej zaawansowanych profesjonalnych monitorów serii ColorEdge. To wyjątkowa przyjemność na nich pracować. Uczestnicy otrzymali też kupony rabatowe i promocyjne oferty na zakup sprzętu w Cyfrowe.pl.

Lustrzanka i co dalej ? 25-27 kwietnia 2016

>Dziękujemy Łukaszowi i uczestnikom kwietniowego kursu fotografii cyfrowej dla początkujących. Poznaliśmy nasz sprzęt i sprawdzone sposoby na udane kadry. Kwietniowa aura była bardzo wymagająca ale udało się nam również wyjść w plener.

Magda Berny Fotografia dziecięca 23-24 kwietnia 2016

Dziękujemy Magdzie Berny za inspirujące i wyjątkowe spotkanie z fotografią dziecięcą. Nasze warsztaty odbyły się w Starym Młynie nad Tywą, odkrywaliśmy jego pełne ciekawego światła zakamarki i ciekawe otoczenie. Było dużo rozmów o fotografii, poznaliśmy też sposoby na cyfrową obrobkę zdjęć Magdy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, naszym małym modelkom za cudowny weekend! Serdecznie pozdrawiamy!

Agnieszka Lorek warsztaty plenerowe 15-17 kwietnia 2016

Dziękujemy Agnieszce Lorek i wszystkim uczestnikom za pełen magii i emocji warsztatowy weekend. Elfy, wróżki i dobre moce fruwały wokół dając nam niesamowity nastrój do sesji z cudownymi modelkami Emotikon wink Dziękujemy Gosi Motas Małgorzata Motas za przepiękne suknie, naszym modelkom za niesamowite zaangażowanie i profesjonalizm.

Podstawy fotografii studyjnej 10 kwietnia 2016

Dziękujemy Marcinowi i wszystkim uczestnikom naszego kursu za wspaniałą atmosferę i kreatywnie spędzony czas. Poznaliśmy sprzęt studyjny i podstawowe setupy oświetleniowe, pomocne w rozpoczęciu przygody z fotografią studyjną Emotikon smile Serdecznie dziękujemy rownież naszej wyjątkowej modelce Monice Vilmarouge

Adobe Lightroom dla początkujących 4-5 kwietnia 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszemu Prowadzącemu Łukaszowi za dwa dni intensywnego szkolenia. Kolejnych 12 adeptów postawiło pierwsze kroki w LIghtroomie - kierunek frajda z obróbki i ze swoich zdjęć!

Gosia Jurasz - fotografia dziecięca 1-3 kwietnia 2016

Dziękujemy Gosi Jurasz i wszystkim uczestnikom za wspaniałe, kreatywne spotkanie z fotografią dziecięcą. To był pierwszy tak bardzo słoneczny weekend tej wiosny, dopisała pogoda. Pracowaliśmy w plenerze i szukaliśmy też światła w starych wnętrzach Młyna. Gosia pokazała też uczestnikom tajniki swojej oróbki zdjęć w Photoshopie Dziękujemy bardzo naszym dzielnym małym modelkom: Julii, Oliwii i Malince. Pozdrawiamy wszystkich! Następne warsztaty z Gosią już w czerwcu!

Newborn Workshops - Karolina Piórkowska 19 marca 2016

Dziękujemy Karolinie Fotografia Karolina Piórkowska i wszystkim uczestnikom za wspaniały dzień z fotografią noworodkową na najwyższym poziomie. Fotografia najmniejszych maluszków to prawdziwa magia!

Konrad Grymin - Strobing! 5-6 marca 2016

Dziękujemy Konradowi Grymin Photography i wszystkim uczestnikom za dwa wspaniałe, błyskotliwe dni. Dziękujemy Eizo Polska za udostępnienie warsztatowiczom profesjonalnych monitorów graficznych, na których obróbka to prawdziwa przyjemność! Specjalne podziękowania dla naszej modelki - Maja Rockagirl i jej perfekcyjne stylizacje wspaniale wpisały się w portowy klimat Szczecina i zabytkowych dźwigozaurów!

Tomek Zienkiewicz - Retusz dla fotografa 31 stycznia 2016

Tomasz Zienkiewicz Photographer / zieniu.pl poprowadził też w ten weekend w foto-team.pl warsztaty z retuszu dla fotografów. Oprócz przepisów na skuteczną obróbkę opowiedział jak optymalizować procesy i zarządzać swoim czasem przy edycji zdjęć. Mieliśmy okazję poznać krok po kroku workflow profesjonalnego fotografa. Dziękujemy też Eizo Polska za udostępnienie na nasze warsztaty profesjonalnych monitorów graficznych.

Tomasz Zienkiewicz - Sensual by Zieniu - 30 stycznia 2016

Za nami kolejne już spotkanie w foto-team.pl z Tomaszem Zienkiewiczem Tomasz Zienkiewicz Photographer / zieniu.pl wyjątkowo utalentowanym fotografem kobiecego, zmyslowego piękna. Było intensywnie, kreatywnie i bardzo ciekawie. Poznaliśmy sposób pracy Tomka, jego poczucie estetyki i spojrzenie na światło (naturalne i sztuczne) w fotografii sensualnej. Dziękujemy naszym wspaniałym modelkom Weronice i Aleksandrze oraz naszej MUA Kasi Kasia Konkolowska makeup artist & lash stylist za 200% profesjonalizmu i świetną współpracę.

Gregor Laubsch - Portret w studio - 23-24 stycznia 2016

Dziękujemy Gregorowi i wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend "Portret w studio". Wspaniale było poznać techniki i poćwiczyć pod okiem mistrza subtelnego portretu. Dziękujemy naszym zjawiskowym modelkom Magdzie Lacrima_mosa Photomodel i Veronice Veronica Haaßengier oraz Asi Joanna Manicka Make Up Artist za jak zawsze perfekcyjną współpracę.

Marta Voodica Ciosek - Witajcie w bajce 21-22 listopada 2015

Dziękujemy naszej Prowadzącej Marcie Ciosek Voodica Photography i wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend. Były bajkowe sesje w studio foto-team.pl i cały dzień sekretów Photoshopa by Voodica. Dziękujemy Eizo Polska za udostępnienie uczestnikom naszych warsztatów najlepszych monitorów graficznych, Gosi Małgorzata Motas za przepiękne stylizacje, Sigma Pro Centrum Szczecin za udostępnienie obiektywów serii ART. Za profesjonalne makijaże odpowiadała jak zawsze perfekcyjna Agnieszka Vanity Overdose Makeup.

 Warsztaty z Izabelą Urbaniak - Stary Młyn 2-4.10.2015

Dziękujemy Izie i wszystkim uczestnikom tego kreatywnego spotkania. Przez 3 dni pogoda rozpieszczała nas a polska złota jesień czarowała kolorami. Oderwani od świata w urokliwej scenerii Starego Młyna, mogliśmy oddać się w pełni naszej pasji. Radość fotografowania na warsztatach masterclass z Izabela Urbaniak Photography była ogromna. Było inspirująco, szukaliśmy drogi do pokazania emocji na naszych zdjęciach. Dyskusje o fotografii potrafiły się przeciągać do 4 nad ranem. Dziękujemy rownież naszym wspaniałym modelkom i MUA Joanna Manicka Make Up Artist.

 Warsztaty z Izabelą Urbaniak - Stary Młyn 2-4.10.2015

Dziękujemy bardzo Karolinie Piórkowskiej i wszystkim uczestniczkom za weekend pełen czarów i wspaniałej kreatywnej atmosfery. Przez dwa dni kilkanaście pań poznawało tajniki komercyjnej fotografii maluszków. Karolina dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiedziała również o tym w jaki sposób z sukcesem prowadzić studio fotografii noworodkowej.

 Paweł Brzeziński w Starym Młynie 11-13 września 2015

Dziękujemy Pawłowi Brzezińskiemu i wszystkim uczestnikom za bardzo intensywne 3 dni. Spędziliśmy je w fantastycznej, twórczej atmosferze i pełni wrażeń i inspiracji wracamy powoli do rzeczywistości. Weekend z fotografią Pawła, rozmowy przy ognisku i wypoczynek w zacisznej agroturystyce naładowały nasze akumulatory. Dziękujemy też naszym 6 wspaniałym modelkom i jak zawsze profesjonalnej MUA Asi Joanna Manicka Make Up Artist. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Warsztaty z Konradem Gryminem 25-26 lipca 2015

Dziękujemy Konradowi Grymin Fotografie i wszystkim uczestnikom za błyskotliwy i kreatywny weekend. Strobing daje ogromne możliwości - zobaczyliśmy to w inspirujący sposób podczas tych warsztatow. Mnóstwo praktyki, cennych wskazówek i sesja za sesją. Konrad odkrył nam też sekrety swojej kuchni obróbkowej i sprawdzone przez niego sposoby pracy w Photoshopie. Dziękujemy również naszej przewspaniałej modelce Maji Rockagirl która swoimi stylizacjami dodała świetnego klimatu pin-up naszym sesjom. Specjalne podziękowania dla Sigma Pro Centrum Szczecin za bezpłatne wypożyczenie obiektywów uczestnikom.

 Spotkanie z Robertem Jachimem 22 lipca 2015

Dziękujemy Robertowi Jachimowi CZARNOBIALArzeczywistosc.pl i wszystkim gościom za miły wieczór i fotograficzne inspiracje! Pozdrawiamy i do zobaczenia Emotikon smile Dziękujemy Grzegorzowi Siwa za udostępnie kilku zdjęć do fotorelacji. Zapraszamy Was do obejrzenia twórczości Roberta: www.czarnobialarzeczywistosc.pl www.robertjachim.pl

Gregor Laubsch

Pogoda dopisała, przepiękne okoliczności przyrody rownież. Przez cały weekend bawiliśmy się świetnie w Starym Młynie podczas kreatywnego spotkania z berlińskim fotografikiem Gregor Laubsch Photography. Było inspirująco, powstało też wiele przepięknych kadrow. Dziękujemy Gregorowi, wszystkim uczestnikom, MUA Joanna Manicka Make Up Artist oraz naszym wspaniałym modelkom Anastasia Wolf, PAULINA MRÓZ, Agnieszce Gulczyńskiej.

 Podstawy fotografii studyjnej 12 lipca 2015

Dziękujemy Łukaszowi, wszystkim uczestniczkom oraz naszej wspaniałej modelce Monice Vilmarouge za miły kreatywny dzień z fotografią studyjną. Poznaliśmy teorię i praktykę, można było zapoznać się z nowoczesnymi lampami, modyfikatorami i osprzętem studyjnym. Nauczyliśmy się budować plan, pracować z modelką.

 Zarządzanie barwą - Marcin

Dziękujemy Marcinowi Zarządzanie Barwą za potężną dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą w fotografii. Mieliśmy okazję posłuchać, ale też zobaczyć, skalibrować, wydrukować czyli teoria i praktyka. Pracowaliśmy na najnowocześniejszym sprzęcie : Canon Polska (druk wielkoformatowy) NEC Display Solutions Europe (profesjonalne monitory graficzne) i X-Rite Photo Poland (kalibracja i zarządzanie barwą). W fotografii prawidłowe odwzorowanie koloru oraz możliwość przedstawienia świata w szerokim "gamucie" ma ogromne znaczenie - i dzięki warsztatom mogliśmy to dzisiaj zobaczyć i przetestować.

 Open Day - Bodek Macal i Piotr Dul

Dziękujemy Piotrowi i Bodkowi oraz wszystkim naszym gościom za wspaniały wieczór. Nasze studio pękało w szwach. Nowa Zelandia Reicon 2014 aż pachniała deszczem i słońcem ze zdjęć chłopaków a opowieści przenosiły nas na antypody. Dziękujemy i pozdrawiamy! A może chcielibyście kolejnego spotkania z naszymi Podróżnikami ? Emotikon wink Jest już taki plan!

 Warsztaty z Martą Voodicą Ciosek 19-21 czerwca 2015

Dziękujemy Marcie Voodica Photography i wszystkim uczestnikom za wspaniały, kreatywny weekend. W plenerowej scenerii Starego Młyna nad Tywą zawitaliśmy do baśniowego świata Voodicy. Nie zabrakło również szkoły Photoshopa i rozmów przy ognisku Emotikon smile Dziękujemy też za profesjonalizm MUA Agnieszce Vanity Overdose Makeup i naszym wspaniałym modelkom!

 Maxwell - spotkanie autorskie 13 czerwca 2015

Dziękujemy Maxwell'owi Maxwell Photography i wszystkim uczestnikom za wczorajsze spotkanie. Młody szczeciński fotograf, publikujący w wielu modowych magazynach, Playboyu, opowiedział nam o swojej pasji i pracy. Było miło i bardzo energetycznie.

 Warsztaty druku z Epsonem, monitory Eizo i zarządzanie barwą Data 10 czerwca 2015

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów druku, na które zaprosiliśmy profesjonalistów doskonale znających technologie i produkty z firm EPSON, Eizo i Datacolor. Mieliśmy do dyspozycji kalibratory Spyder, drukarki Epson czy najnowsze monitory Eizo , model z pełnym 4K - CG318-4K 31" i wiele innych. Spotkanie miało formę praktyczną, drukowaliśmy, oglądaliśmy, kalibrowaliśmy a przede wszystkim mieliśmy do dyspozycji zawodowców. Nasze szkolenie prowadzili Grzegorz Mencfel z Epsona i Tomasz Obłuski z firmy Alstor, dealera monitorów graficznych EIZO.

 Plenerowe warsztaty

Dziękujemy Pawłowi Brzezińskiemu i wszystkim uczestnikom za wspaniały, kreatywny weekend. Mieliśmy wszystko co potrzeba aby z powodzeniem odkrywać swoje fotograficzne ścieżki. Wspanialego Mentora, ktory dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, fantastyczne modelki i ciekawe, pełne magicznego światła miejsce. Z dala od cywilizacji, ciesząc się wiejskimi plenerami, mogliśmy w pełni oddać się naszej fotograficznej pasji. Dziękujemy również naszej Asi Joanna Manicka Make Up Artist za profesjonalne przygotowanie modelek do sesji.

  Lustrzanka i co dalej? 24 maja 2015

Dziękujemy Łukaszowi wszystkim uczestnikom za wspaniałe 3 dni podczas których poznawaliśmy podstawy fotografii cyfrowej oraz obróbki zdjęć w Adobe Lightroom.

Spotkanie autorskie z Lucasem Tomaszewskim 16 maja 2015

Za nami kolejne ciekawe fotograficzne spotkanie w foto-team.pl. Tym razem naszym gościem był Lucas Tomaszewski specjalizujący się w fotografii mody, reklamy i aktu. Dziękujemy Lucasowi i wszystkim uczestnikom za miły wieczór!

Newborn Workshops z Karoliną Piórkowską 9-10 maja 2015

Za nami kolejna edycja warsztatów fotografii noworodkowej z Karoliną Piórkowską. Dziękujemy Karolinie i wszystkim uczestniczkom za wspaniałe, energetyczne i kreatywne spotkanie z fotografią nowonarodzonych maluszków, czyli Newborn Workshops. Magia, to słowo ciśnie się na usta widząc w jaki sposób Karolina pokazała nam swój warsztat. Mieliśmy okazję poznać tajniki jej pracy na sesji, obróbki oraz sekrety efektywnego marketingu i komunikacji z Klientami.

 Zarządzanie barwą - Marcin

Dziękujemy Marcinowi za niesamowitą dawkę wiedzy na temat szeroko pojętego zarządzania barwą w fotografii. Mieliśmy okazję posłuchać, ale też zobaczyć, skalibrować, wydrukować czyli teoria i praktyka. Najnowocześniejszy sprzęt dostarczył Canon Polska (ploter wielkoformatowy) NEC Display Solutions Europe (profesjonalne monitory graficzne) i X-Rite Photo Poland (kalibracja i zarządzanie barwą). W fotografii prawidłowe odwzorowanie koloru oraz możliwość przedstawienia świata w szerokim "gamucie" ma jednak ogromne znaczenie - i dzięki warsztatom mogliśmy to dzisiaj zobaczyć na własne oczy!

Spotkanie autorskie z Tomaszem Lazarem 3 kwietnia 2015

Dziękujemy Tomkowi Lazarowi i wszystkim uczestnikom za wspaniały wieczor w Studio foto-team.pl. Mieliśmy okazję poznać fotografię Tomasza, posłuchać o jego zrealizowanych i aktualnych projektach i podróżach.

 Warsztaty z Izabelą Urbaniak w Dworku 27-29 marca 2015

Dziękujemy Izie Urbaniak i wszystkim uczestnikom za intensywny, kreatywny weekend. Spędziliśmy go w zacisznym Dworku Hetmańskim, pracując z 4 modelkami pod okiem Izabeli. Zaczęliśmy już w piątek od spotkania autorskiego. Potem w sobotę i niedzielę staraliśmy się pokazać w naszych kadrach emocje i piękno kobiecej urody.

Lucas Tomaszewski

Ten weekend upłynął nam miło na poznawaniu świata fotografii mody Lucas Tomaszewski. Mieliśmy okazję pod jego okiem ćwiczyć w studio różne style i setup'y oświetleniowe fashion. Do zdjęć pozowała nam zjawiskowa Capríce Castillo. Dziękujemy Lucasowi, Tamarze oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe 3 dni. Dziękujemy również Modern Design Piotr Kmiecik za stylizacje fryzur oraz Kasia Konkolowska makeup artist & stylist za profesjonaly wizaż.

Lucas Tomaszewski

Za nami wspaniały weekend z fotografią kreacyjną Katarzyna Widmanska. Dziękujemy Kasi oraz wszystkim uczestnikom za inspirujące spotkanie. Budowanie planu, stylizacje, praca z modelką, światło dzienne, studyjne, zaawansowana cyfrowa obróbka zdjęć - tego wszystkiego doświadczyliśmy, prowadzeni wiedzą i kreatywną energią Kasi. Dziękujemy Katarzyna Konieczka za piękne stylizacje oraz naszym modelkom i MUA Aga Ogrodniczak - IMAGO.

Warsztaty z Gregorem Laubschem 7-8 marca 2015

Dziękujemy Gregorowi i wszystkim uczestnikom za kreatywny weekend i fantastycznie spędzony czas. Była fotografia cyfrowa, była analogowa. Pracowaliśmy ze światłem i naszymi modelkami, Kateryną i Veronicą pod opieką naszego mistrza. Dziękujemy również naszej Agnieszce Aga Ogrodniczak - IMAGO za profesjonalny makeup i stylizacje włosów.

Newborn Workshops z Karoliną Piórkowską 21 i 22 lutego 2015

Dziękujemy Karolinie Piórkowskiej i wszystkim uczestniczkom za wspaniałe, energetyczne i kreatywne spotkania z fotografią nowonarodzonych maluszków, czyli Newborn Workshops. Magia, to słowo ciśnie się na usta widząc w jaki sposób Karolina pokazała nam swój warsztat. Mieliśmy okazję poznać tajniki jej pracy na sesji, obróbki oraz sekrety efektywnego marketingu i komunikacji z Klientami

 Wernisaż wystawy i wieczór autorski z Markiem Lapisem 11 lutego 2015

Dziękujemy bardzo Markowi Lapisowi i wszystkim uczestnikom za wspaniały wieczór! Wypełnione po brzegi Studio foto-team.pl rozbrzmiewało gwarem fotograficznych dyskusji i rozmów z mistrzem fotografii ulicznej i reportażowej. Marek pokazał nam swoją wyjątkową perspektywę postrzegania rzeczywistości. Obejrzeliśmy wystawę "5 Zmysłów. Pauza" a potem zostaliśmy zabrani na fotograficzną wycieczkę po jego ogromnym dorobku podczas prezentacji zdjęć.

 Warsztaty z Pawłem Brzezińskim 23-25 stycznia 2015

Za nami wspaniały warsztatowy weekend z fotografią Pawła Brzezińskiego. Zobaczcie kilka zdjęć z tego inspirującego spotkania. Dziękujemy Pawłowi, wszystkim uczestnikom, naszym modelkom i wizażystkom, całemu teamowi za kreatywnie spędzone 3 dni. Podziękowania rownież dla Sigma Pro Centrum Szczecin za udostępnienie obiektywów uczestnikom.

 Warsztaty z Pawłem Brzezińskim 23-25 stycznia 2015

Za nami pierwsza w tym edycja warszatów Podstawy fotografii studyjnej

 Warsztaty z Andrzejem Frankowskim 13 grudnia 2014

Za nami sobotnie warsztaty "Aktu w studio". To była ogromna dawka inspiracji, ćwiczyliśmy ze światłem, uczyliśmy się widzieć kobiece piękno.
Dziękujemy wszystkim, pozdrawiamy serdecznie uczestników oraz nasz cały warsztatowy team: Andrzej "Fetish" Frankowski, Izabella Wasiniewska 'Izabell' i Visage Team - Mini Atelier

 Warsztaty z Gregorem Laubschem 6-7 grudnia 2014

Dziękujemy Gregororowi Laubsch oraz wszystkim uczestnikom naszych warsztatów za tak dynamicznie i kreatywnie spędzone dwa dni.
Dzięki Sigma Pro Centrum Szczecin uczestnicy mieli okazję bezpłatnie testować najnowsze obiektywy tego producenta. Dziękujemy również modelkom Agnieszce Gulczyńskiej i Agnieszce Kowalskiej oraz naszej MakeUp Artist Agnieszce Ogrodniczak za jak zawsze świetną współpracę w naszym teamie.

 Warsztaty z Nicholas Javed 29-30 listopada 2014

Za nami kolejna 5 już edycja warsztatów z Nicholas Javed Photography. Kreowaliśmy nastrój,szukaliśmy światła. W malowniczych wnętrzach uczyliśmy się jak pokazać piękno, fotografując kobiety. Dziękujemy Nicholasowi i wszystkim uczestnikom za wspaniały, pełny pasji, fotograficzny weekend.

Open Day z Anną Niemiec 6 listopada 2014

Dziękujemy Pani Annie Niemiec i naszym tak licznie zgromadzonym gościom za przemiły wieczór w gronie pasjonatów fotografii.
Mieliśmy okazję zobaczyć prace Pani Ani, posłuchać jej opowieści o tym jak powstają. Poznać jej spojrzenie na światła, cienie i kolory miasta. Fascynację szczecińskim, ulicznym pejzażem, w którym człowiek również ma swoje miejsce..

 Warsztaty z Pawłem Brzezińskim 17-19 października 2014

Podczas trzech dni spędzonych z Pawłem mieliśmy okazję poznać jego sposób patrzenia na kobiecą subtelność. Od cudownych rozmów o fotografii przenieśliśmy się do epickich wręcz, starych wnętrz, gdzie mogliśmy w praktyce oddać się naszej pasji. Paweł rozbudzał nasz apetyt na dobre kadry, wspierał i wymagał. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, Pawłowi, naszym wspaniałym pięciu modelkom i jak zawsze profesjonalnej, pełnej humoru Agnieszce Vanity Overdose Makeup . To był fantastyczny weekend w foto-team.pl. Dziękujemy również Sigma Pro Centrum Szczecin za udostępnienie obiektywów.

Lustrzanka i co dalej? 16 października 2014

Kolejna edycja praktycznych podstaw fotografii - Lustrzanka i co dalej

 Wernisaż wystawy

Dziękujemy Pawłowi (grid-art.pl) oraz wszystkim, tak licznie przybyłym miłośnikom jego fotografii za miły wieczór. Subtelne, zmysłowe, pełne delikatności kadry to cecha charakterystyczna jego twórczości. Mieliśmy też okazję obejrzeć jego edytorial "Przypadek". Spotkanie z Pawłem odbyło się przy okazji warsztatów fotograficznych prowadzonych przez niego w www.foto-team.pl

Randka z Photoshopem - Voodica 11-12 października 2014

Edycja cyfrowa to dziś nieodłączna część naszej fotograficznej "ciemni". Najlepiej uczyć się jej praktycznie, na warsztatach z takimi mistrzami nastroju jak Marta Ciosek Voodica Photography .Za nami kolejna, 4 już odsłona tego fantastycznego kursu. Dodatkową atrakcją była sesja zdjęciowa ze zjawiskową Anna Sroka modelka. Potem już warstwy, tekstury, kolory i filtry jadły nam po prostu z ręki. Pozdrawiamy całą ekipę i dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę

 Warsztaty z Andrzejem Frankowskim 27-28 września 2014


Na wrześniowych warsztatach aktu z Andrzej "Fetish" Frankowski powitała nas nad morzem cudowna słoneczna jesień. Odkrywaliśmy swoje fotograficzne ścieżki, uczyliśmy się postrzegania i pokazywania piękna kobiecego ciała. Doświadczony Prowadzący, świetna Ekipa, przepiękne plaże, fantastyczna modelka Izabella Wasiniewska ''Izabell' - było super! Dziękujemy też Aga Ogr FRYZart za profesjonalny wizaż oraz Sigma Pro Centrum Szczecin za możliwość bezpłatnego wypożyczenia i przetestowania obiektywów.

Warsztaty z Magdą Berny 6-7 września 2014

Pierwsze po wakacjach warsztaty w foto-team.pl za nami. Spotkanie z mistrzynią fotografii dziecięcej Magdalena Berny Photography to zawsze wielka inspiracja i ogromna dawka pozytywnej, fotograficznej energii. Dziękujemy Magdzie, naszym małym modelkom Marysi i Ali oraz wszystkim uczestnikom za wspaniały weekend. Pozdrawiamy serdecznie!

Ophelia's Madness z Martą Ciosek 26-27 lipca 2014


Ten wyjątkowy, tropikalny weekend na warsztatach z Voodica Photography upłynął nam pod znakiem ofeliowego szaleństwa. Było fantastycznie, kreatywnie i wesoło Emotikon smile Dziękujemy Marcie i wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas. Dziękujemy naszym wytrwałym modelkom, dzielnie "pływającym" we wspaniałych kreacjach od Waleria Tokarzewska-Karaszewicz oraz Agnieszce Szumskiej z Vanity Overdose Makeup za profesjonalny make up.

 Nicholas Javed 12-13 lipca 2014

Dziękujemy Nicholasowi i wszystkim uczestnikom za wspaniały, energetyczny weekend. Ćwiczyliśmy , szukaliśmy światła, póz i kadrów w studio, w plenerze. Poznawaliśmy cyfrową ciemnię Nicholasa
Dziękujemy naszym wspaniałym modelkom Klaudia Winiarska Fotomodelka i Oliwia Styczyńska Fotomodelka oraz niezawodnej, jak zawsze profesjonalnej Agnieszce Szumskiej - Vanity Overdose Makeup. Wspaniałe artystyczne fryzury stworzyli styliści ze studia Modern Design Piotr Kmiecik. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!

Warsztaty z Magdą Berny 5-6 lipca 2014

Wspaniały weekend z Magdalena Berny Photography w foto-team.pl. Dziękujemy Magdzie, naszej modelce Marysi i wszystkim uczestnikom za inspirujące, intensywne i wesołe dwa dni wypełnione fotografią dziecięcą na najwyższym poziomie. Magda w fantastyczny, naturalny sposób pokazała nam jak szuka inspiracji, światła i kompozycji w swoich kadrach. Jak podchodzi do obróbki cyfrowej zdjęć i jakich używa środków. Pracowaliśmy w plenerze a także ze światłem zastanym w studio. Było wspaniale!

Warsztaty z Agnieszką Lorek 28-29 czerwca 2014

Cudowny, magiczny weekend z Agnieszką Lorek upłynął bardzo szybko i intensywnie. Dziękujemy bardzo Agnieszce za przyjęcie naszego zaproszenia na warsztaty i uchylenie drzwi do jej świata Elfów. Zobaczyliśmy jak tworzy swoje niesamowite obrazy i mogliśmy w tym uczestniczyć. Było bardzo inspirująco. Dziękujemy naszej modelce Oliwia Styczyńska Fotomodelka i wszystkim uczestnikom. Pozdrawiamy!

Open Day z Jackiem Boneckim 26 czerwca 2014

Dziękujemy Jackowi Boneckiemu i wszystkim naszym gościom za wspaniały wieczór. Przenosiliśmy się w niesamowite plenery Afryki, Azji, Ameryki Południowej, Australii. Zobaczyliśmy z bliska jak wygląda Rajd Dakar, zmagania z bezdrożami Argentyny i ludzkimi słabościami. Widząc świat fotografii Jacka, słuchaliśmy jego wspaniałych opowieści, które dopełniały całość tego fantastycznego spotkania!

Nicholas Javed - warsztaty nad morzem 7-8 czerwca 2014

Wspaniałe 3 dni z Nicholas Javed Photography pełne fotograficznych wrażeń. Piękna pogoda, plaża, morze, wydmy. Rozpoczynaliśmy o świcie a kończyliśmy o zachodzie Słońca. Światło było łaskawe dla nas i powstało wiele rewelacyjnych kadrów! Dziękujemy Nicholasowi, wszystkim uczestnikom i naszym cudownym modelkom Kaja Tworek Photomodel Klaudia Czapla Fotomodelka Oliwia Styczyńska Fotomodelka. Za jak zawsze profesjonalny wizaż i wsparcie - dziękujemy Agnieszce Ogrodniczak Aga Ogr FRYZart . Podziękowania rownież dla naszych projektantów : Basi Olejniczak-Tunajek, Greg Red oraz Pracownia Krawiecka G-Style. Pozdrawiamy wszystkich!

Iza Urbaniak 31 maja - 1 czerwca 2014

Dziękujemy Izie Urbaniak i wszystkim uczestnikom za wspaniały, kreatywny weekend. W naszych kadrach pojawiły się prawdziwe emocje, tworzyliśmy z pasją zlecone przez Izę fotograficzne zadania. Powstawały naprawdę piękne prace. Dziękujemy naszym pięknym modelkom Klaudii Czapli i Asi Kołeckiej oraz wizażystkom Agnieszce Szumskiej Vanity Overdose Makeup i Karolinie Kuklińskiej.

Paweł Brzeziński grid-art.pl 30 maja 2014

Dzisiaj gościem studio foto-team.pl był Paweł Brzeziński grid-art.pl. Fotograf z pasją, tworzący pełne zmysłowości i delikatności analogowe kadry. Dziękujemy Pawłowi za jego opowieść i wszystkim uczestnikom za wspaniały wieczór.

Randka z photoshopem - Voodica 24 maja 2014

Niesamowite rzeczy powstawały  na warsztatach z postprodukcji z Martą Voodica Photography "Randka z Photoshopem". Rozpoczęliśmy sesją z Kaja Tworek Photomodel a potem magia opanowała nasze laptopy.

Sensual by Zieniu w 24 maja 2014

Po niezwykle inspirującym spotkaniu przyszedł czas na warszataty. Intensywna, inspirująca, energetyczna bomba! Jeden dzień a działo się tak dużo. Dziękujemy Zieniowi oraz wszystkim uczestnikom za wspaniały,sensualny warsztatowy dzień.
Za przygotowanie naszych wspaniałych modelek - Martynki i Magdy dziękujemy naszej doskonałej wizażystce Agacie Gałan

Spotkanie z Zieniem 23 maja 2014

Nietypowe spotkanie z prawdziwie "korporacyjną" ale bardzo merytoryczną prezentacją.Bardzo dziękujemy Tomkowi [zieniu.pl] i wszystkim naszym gościom za wspaniały wieczór w studio www.foto-team.pl
Inspirująco, mobilizująco i bardzo szczerze o fotografii i nie tylko. Pozdrawiamy!

Warsztaty z Gregorem Laubsch 26-27 kwietnia 2014

Dwa dni wspaniałej fotograficznej zabawy, inspiracji i odkrywania swoich możliwości.Dziękujemy Gregorowi , naszym wspaniałym modelkom i wszystkim uczestnikom. Profesjonalny wizaż zapewniała nasza  Aga Szumska z Vanity Overdose Makeup.Pozdrawiamy :)

Warsztaty fotografii noworodkowej - Newborn Posing -12-13 kwietnia 2014

W ten warsztatowy weekend w naszym studio panowała cisza i bardzo gorąca atmosfera. ( 3 farelki )Fotografowanie maluszków to naprawdę duża sztuka. Mogliśmy zobaczyć całość przygotowań do sesji,akcesoria,sposób układania i pracę ze światłem naszej prowadzącej. Podziękowania dla rodziców naszych małych modeli. Pozdrawiamy!

Andrzej Fetish Frankowski - Akt i portret w studio 5 i 6 kwietnia 2014

Dziękujemy Andrzejowi i wszystkim uczestnikom warsztatów "Akt i portret w studio" z Andrzej "Fetish" Frankowski za dzień wypełniony intensywną pracą w studio i twórczą atmosferą. Specjalne podziękowania za profesjonalny wizaż i stylizację fryzur dla Aga Ogr FRYZart Pozdrowienia dla naszej pięknej modelki olgakaminska.com i do zobaczenia !

Wieczór z Andrzejem Fetishem Frankowskim 4 kwietnia 2014

W piątek nasze studio wypełniło się po brzegi fanami fotografii Andrzeja Andrzej "Fetish" Frankowski. Ciekawe spotkanie, wiele pytań, rozmów o fotografii i nie tylko. Autor podpisywał też swój najnowszy album " Kobiety" Dziękujemy Andrzejowi i wszystkim uczestnikom za przemiły wieczór w foto-team.pl

Gregor Laubsch - Portret 1-2 marca 2014

Dziękujemy ze wspaniały weekend wszystkim uczesnikom warsztatów, Gregorowi Laubsch, naszym modelkom: Eli Zawadzkiej i Kasi Fornalczyk oraz stylistce Kate De Lux. Piękne makijaże zapewniła nam Sylwia Kaźmierowska a fryzury modelek wystlizowała Magdalena Madzia. Dziękujemy.

Wernisaż wystawy 'Autoportret' Gregora Laubsch'a 28 lutego 2014

Dziękujemy Gregorowi Laubsch'owi za wernisaż i wszystkim gościom za wspaniały wieczór Miło spędzone chwile w gronie osób dzielących naszą pasję, rozmowy o fotografii w otoczeniu przepięknych prac Greg'a.W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z wernisażu wystawy "Autoportret" Gregor'a Laubsch'a w foto-team.pl 

Pozdrawiamy wszystkich!

Lustrzanka i co dalej? - wstęp do fotografii cyfrowej 22-23 lutego 2014

Kilka zdjęć backstage z ostatniego kursu "Lustrzanka i co dalej ? - wstęp do fotografii cyfrowej" ktory odbył się 22-23 lutego. Przez dwa dni uczestnicy mieli okazję poznać podstawy teoretyczne i sprzetowe, pokonać swoje bariery i pójść dalej w kierunku fotograficznej przygody. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Randka z Photoshopem - Marta Voodica Ciosek 26 stycznia 2014

Na randce z Photoshopem mieliśmy nie lada okazję zapoznać się z postprocesingową kuchnią Marty Voodicy Ciosek. Śledziliśmy od początku jak tworzy się bajkowy świat, uczyliśmy się używać filtrów, tekstur  i akcji, które pozwalają zrobić prawdziwe cudeńka w Photoshopie.

Warsztaty makijażu fotograficznego z Vanity Overdose Makeup 25 stycznia 2014

Kilka zdjęć backstage z sobotnich warsztatów makijażu fotograficznego z Agnieszką Szumską - Vanity Overdose Makeup. Dziękujemy Agnieszce, Marcie,naszym wspaniałym modelkom i uczestniczkom za dzień pełen kolorowych wrażeń. Podsumowała go sesją fotograficzną w swoim niepowtarzalnym stylu beauty Voodica Photography czyli Marta Ciosek.

Wernisaż wystawy - Rytuał - Gregora Laubsch'a 13 grudnia 2013

Dziękujemy Gregorowi Laubsch'owi za wernisaż i wszystkim gościom za wspaniały wieczór Miło spędzone chwile w gronie osób dzielących naszą pasję, rozmowy o fotografii w otoczeniu przepięknych prac Greg'a.W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z wernisażu wystawy "Rytuał" Gregor'a Laubsch'a w foto-team.pl 

Pozdrawiamy wszystkich!

Warsztaty z Fetishem 7 grudnia 2013

Bardzo dziękujemy Andrzejowi za świetne warsztaty, pozdrawiamy wszystkich uczestników. Dziękujemy też MUA Agnieszce Vanity Overdose Makeup i Magdzie (fryzury) za przygotowanie naszej zjawiskowej modelki Olgi Kamińskiej do sesji.

Spotkanie z Fetishem - album 'Kobiety' 6 grudnia 2013

Miłe spotkanie , pogaduchy o fotografii, o pasji o tym co robimy, co sprawia nam największą frajdę. Prezentacja nowego albumu Andrzej "Fetish" Frankowski "Kobiety" w foto-team.pl

Warsztaty z Nicholas Javed 23 listopada 2013

Dwa listopadowe zimne dni zamieniły się w gorące, pełne kreatywnej energii warsztaty fotograficzne.Dwa dni spędzone na fantastycznej inspiracji i otwieraniu umysłu na wiele fotograficznych ścieżek. Dzięki Nicholas !
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wspaniałym modelkom Monice Vilmarouge Dmochowskiej oraz Kasi FornaLala Fornalczyk, które dzielnie pokonywały kolejne bariery listopadowego chłodu Dziękujemy naszej MUA Aleksandra Starachowska Make Up & Style za przygotowanie modelek do sesji.
Było fantastycznie !

 

Warsztaty z Tomaszem Lazarem 16 listopada 2013

Za nami obiecane i  zapowiadane warsztaty z Tomkiem Lazarem.

Warsztaty z Martą Voodicą Ciosek 9-10 listopada 2013

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dwa fantastyczne dni spędzone w kreatywnej, bajkowej atmosferze. Zjawiskowe modelki, profesjonalne stylizacje, inspirujące pomysły. Już podczas warsztatów widać było, że rodzą się naprawdę ciekawe kadry .Marta napełniła nas tak fotograficzną energią, że z pewnością powstanie wiele bajkowych sesji. Zwlaszcza ,że dzięki obłaskawieniu photoshopowej obróbki by Voodica doprawimy je niebanalnym postprocessingiem. Kolejne warsztaty z Martą już mamy w planie - stay tuned.

Open Day 5 Pixel King Pro 31 października 2013

Dziękujemy, jak zawsze było miło się spotkać  i w szerszym gronie podyskutować o fotografii.
Zobaczyliśmy wiele pięknych kadrów i  ciekawych ujęć.
Szykujcie już swoje zdjęcia na następne spotkanie w foto-team.pl   :)

 

 

Artystyczne wydruki wielkoformatowe
Artystyczne wydruki wielkoformatowe

Fotografia to nasza pasja i stawiamy na jakość dlatego drukujemy na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. 12 atramentów LUCIA [ ... ]

Czytaj więcej...
Monitory EIZO
Monitory EIZO

Z wielką przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy owocną współpracę z marką EIZO Eizo Polska, liderem profesjonalnych rozwią [ ... ]

Czytaj więcej...
Indywidualne szkolenia fotograficzne
Indywidualne szkolenia fotograficzne

Zapraszamy na indywidualne szkolenia fotograficzne w naszym świetnie wyposażonym i komfortowym studio.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w kursach gr [ ... ]

Czytaj więcej...